"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 11.sezon hakkında neler düşünüyorsunuz

yeni konu aç 11.sezon hakkında neler düşünüyorsunuz

Arkadaşlar supernatural ın 11.sezonu hakkında neler düşünüyorsununz sizce neler olacak?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

röportajlar ışığında konuşacak olursam:
1 Cas hala büyünün etkisinde olacak.
2 Dean mührün etkisinde az da olsa kalacak ama tabi geçtiğimiz sezon kadar değil. Ayrıca Dean karanlık ile bağlantısı olacakmış mühürle alakalı sanırım.
3 Ölüm’ün öldürülmesinin sonucu sadece Dean’i etkilemeyecek, herkes bu durumdan etkilenecek belki de. Herkes bozulan düzen için Dean’i suçlayacak diyebilirim özellikle ölüm melekler.
4 Sam’in ilk sezondaki görüleri nedeniyle, şu an bu durumun neyden kaynaklandığını bulmak için uğraşacak. Bu görüler başladığında Sam görülerden çok, bunu kimin yaptığını çözmeye çalışacak. Sam’in daha önce yapmadığı bir şeyi yaparken göreceğiz; dua ederken. Tam olarak kime dua edeceğini bilmese de, kendilerini aşan bu büyük olay karşısında biraz yardım isteyecek. (Jared'ın son röportajından)
5 Biliyorsunuz ki Rowena kitapla birlikte kayıplara karıştı ve bulunmak istemiyor. Kardeşler onu arayacağı ve karanlık hakkında yardım isteyeceği kesin
6 11.sezonun 4.bölümü impala'nın ağzından olacak diyorlar ayrıca Jensen ve Richard bir bölüm yönetecek
7 Jared: Durun size bir ipucu vereyim, birazdan bir araba yıkama sahnesi çekmek için yola çıkacağım. ( bu da son röportajdan) ayrıca yine bu sezonda komik bölümler olacak.
8 Ayrıca bu sezon kardeşlerin arası çok iyi olacakmış kısaca karanlık karşısında kenetlenecekler.
9 Ayrıca bence şimdiye kadarki en zor düşman için Lucifer'dan bile yardım istenebilirir aynı şekilde Tanrıdan da. Adam hala cehennemde bu konu da var
10 Karanlık incil öncesi bir durum olduğundan melekler bu konu hakkında bir sey bilmiyorlar son olarak bu sezon john ve boby'i görmek isteriz.

konuya abone kullanıcılar 1

Yukarı Çık