"zaten gerçek olamayacak kadar güzeldi." -supernatural

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 11.SEZON TAHMİN

yeni konu aç 11.SEZON TAHMİN

Amara (Karanlık) çok güçlü.Winchester'ları aşıyor.Bence artık bi "God is back" durumu olmalı yoksa yarattığı evren yok olacak.Bürüneceği bedene gelecek olursak forumdaki bir kaç yerde John'un Tanrı'nın bedeni olabileceği yorumunu gördüm ve bence mantıklı.Çünkü Lucifer ve Michael varken bi hikaye anlatılılmıştı.Dean babasına sadık kalıp emirlerini sorgulamayan evlattı.Yani Michael.Sam ise avlanmaktan vazgeçip,babasına asilik eden evlattı.Yani Lucifer.Eğer bedenler bu mantıkla belirleniyorsa Tanrı için en uygun beden John olacaktır.Eğer Tanrı geri gelirse büyük ihtimal savaşta yardım etmeleri için oğullarını (Micheal ve Lucifer) kafesten çıkarıp Dean ve Sam'i evet demeye zorlayacaktır.Yani bu sezon Winchester Brothers'ın başı fena dertte olacak gibi.

Bir de İmpala meselesi var.Bir kaç bölüm bayağı vurgu yapıldı.Sizce neden?

Bence impala bu sezon patlayacak yada bi şekilde yok olacak yani kaybedecekler kısaca :d inşallah yanılıyorumdur be

Dean Winchesterr Ama deme öyle.Onu bebeğim diye seven bi Winchester var.Üzülür.Ben de üzülürüm.Bişey olmasın İmpala'ya.

Mantıklı aslında ama 11.sezonun böyle olacağından şüpheliyim. Tanrı gelmez arkadaşlar

İlk olarak, Tanrı'nın bir bedeni ele geçirmesi pek olası değil. Yani kendisi insan biçiminde gelebilir diziye. İkincisi, bir insan bedeninin dayanması mümkün değil. Üçüncüsü yeni Tanrı, Chuck olabilir. Daha kesinleşmedi ama olası ipuçları verildi.

Ayrıca Tanrı Amara'yı bir insana hapsetmek zorunda kaldığına göre yok edemeyeği kadar güçlüydü. İşler iyice kızışacak anlaşılan:D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bu arada, Amara'nın Dean'e zarar vememesine şaşmamlı.Sonuçta Sam ve Dean, Able and Cain'in soyundan geliyor ve Dean'i Cain'le özdeşleştirmiş olmalı:D

Qanavaro Deccale kadar geldi.Tanrı da gelirse süpriz olmaz benim için.

Lab-f4n Dean'a Kabil'in Mührü'nü taşıyan ve kırıp onu serbest bırakan kişi olduğu için zarar vermiyor Amara.Birbirimize bağlıyız demişti Dean'a.Chuck'ı ben de düşündüm çünkü aksi halde Kevin elçi olamazdı.

Bi de kesin bir şey var ki Tanrı fiziksel olarak ortalarda görünmese bile bir şekilde Amara'nın tekrar hapsedilmesi için Winchester'lara yardım edecek.Ve bence İmpala'da Sam'le konuşan Tanrıydı.Başka bir mahluk veya basit bir rüya değildi o sahne.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık