"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 12.Sezon Neler Olacak?

yeni konu aç 12.Sezon Neler Olacak?

Bildiğiniz üzere 12.sezon bir ay önce onay aldı.Açıkçası haberi duyunca çok sevinmiştim 2008'den beri izlerim diziyi :) 12.Sezon aşırı aksiyonlu olacak diyor yönetmenler ben buna katılıyorum açıkçası.Sizin görüşleriniz nedir bu konu hakkında?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Büyük bir ihtimalle elçi chuck karşımıza tanrı olarak gelir karanlık ile savaşını izleriz diye düşünüyorum çünkü amara yayınlanan son bölümde lusiferı öldürürken en sevdiği çocuğunun ölümünede duyarsız kalırmı göreceğiz diyordu bu sezonun finalinde tanrıyı diziye dahil ederler ben tanrının lusifer ve michaeli tekrar bir araya getirip onlarla beraber amaraya karşı savaşacağını düşünüyorum biliyorum biraz fantastik ama dizinin konusuda fantastik :) cidden eğer tanrı ve iki oğlu işin içine girerse dizi küllerinden yeniden doğar diye düşünüyorum çünkü bu güne kadar en çok zevk alarak izlediğim michael ve lusiferın beraber rol aldıkları bölümdü.

okt

kaçıncı sezon bitecek asıl soru bu :D

lusifer ne amk adam resmen ingilizceyle türkçeyi birleştirip yeni dil yarattı Q:ÖWEQÇWMRQÇWNTQÇMWÇTMQWÇMTQÇWNMTqw

:D herkesin hayatına kimse karışamaz o öyle yazar bu böyle :D
sadsadsasfsadsa :)
kardeşim aldığımız eğitimden dolayı biz arapçada olsa onu türkçe yazmaya çalışırız malesef :(
yoksa bizde lucifer, lilith, baal ve seth gibi bilimum isimlerini biliriz.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık