“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 12.sezon onay almış doğru mu ki ??

yeni konu aç 12.sezon onay almış doğru mu ki ??

aldı diye biliyorum ama emin değilim

Vallaha bir kişi konu açmıştı 12 sezon olacak onay aldı diye heralde olacak çünkü 9.sezon fınal gibiydi gene geldi bu spn bitmez cocuklarımızla bile izleriz :)

Abartı olurmu bılmıyorum torunlarımızla bile :D

http://www.ew.com/article/2016/03/11/flash-vampire-diaries-supernatural-arrow-legends-100-cw-renewals

12. sezon onayı alınmış, seneye de görüşeceğiz:)

bu sezon dizi finali vermeleri lazım.

kardeş 5. sezondan sonra finali vermeleri lazımdı :)))) ne bu sezonu

Finale gerek yok beyler Dean ve Sam spn den emekli olacaklar daha sonra o final işleri :D

Hatta dean ve sam in gerçek hayattaki cocukları diziye dahil olacak karıları eşleri bile

Diziyi övüyor musunuz kötülüyor musunuz anlamadım sizleri :) Benim için en iyi sezon 11. sezon oldu diğerlerine konusu ve işleyişi ile açık ara fark attı. Asıl sorunuzun cevabı 12. sezon olacak mı? Evet olacak onay aldığını her yerde duyurdular ve tahminimce tutuma bakarsak bu konunun fazla üstüne çıkmayacaklarından ömrü en fazla 2 sezon yani 12. Sezon final olabilir. Sözleşmeler ile ilgili bir durumda vardı yanlış hatırlamıyorsam 10. sezon bittiğinde sözleşmeleri tazelediler ve 2 sezonluk yeni bir sözleşme imzaladılar yani 12. sezonun geleceği 10. sezondan belliydi ama 12. sezon final olabilir gibisinden fısıltılar duyuyoruz :)

valla bi 12 sezon daha yapsalar sıkılmadan
izlerim yani çoluk çocukları bile dahil olsa :)))

5 ve 6.cı sezona kadar izleyin,sıkılırsanız ve ya tad almazsanız tekrar baştan başlayın.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık