"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç 12 Sezon Tahmin

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Beyler bence olacak şeylerin sadece küçük bir bölümünü düşüne biliriz

bende Sam ölmeli artık yaşamamalı

Sam yüzünden

Dean öldü
Ceheneme girdi
Arafa girdi
Yeniden öldü
Boşlukta kaldı
Muhür Dean e geçti
Annesi babası Sam yüzünden öldü şeytan kanı yüzünden
Ruhsuzken Dean e çok zarar verdi
Kıyametın habercisi rolü var

Bence gelecek sezonda Sam i yeniden kurtarma operasyonu yapcaklar gibi duruyor

Harflerın adamları da Sam den şikayetci ;)

Tahmin ve görüşlerinizi paylaşmanızı ricaediyorum...! ;)

Benim düşüncem şu yönde ;

Son bölümden anladığımız üzere , Amara ve Chuck barıştılar diyebiliriz. Ekip bundan sonra bence League of Legends oyununa başlayacaktır diye düşünüyorum. 12. Sezonda takımın çalışmalarını göreceğiz. Gaming House Nerede olacak ? Cennette mi Cehennem de mi ? Yoksa dünyada sıradan bir ev mi seçilecek ?
Maçlarda özel , tanrısal güçleri kullanmak yasak mı değil mi ?

Bana göre takım oyuncularıda şu şekilde olacaktır ;

Chuck - Midlane (Orta Koridor)
Lucifer - Jungle (Ormancı)
Sam&Dean - Bot pre ( Nişancı,Destek)
Castiel - Toplane (Üst Koridor)
Amara - Midlane (Orta Koridor - YEDEK )

Lucifer ve chuck arasındaki gerginliği biliyoruz. Bu maçlarada yanlıyacaktır diye düşünüyorum , lucifer mid'e gank(baskın) atmayıp ormanda takılacaktır tahminimce. Orta koridor'a gelirsek 2 eşit güçte oyuncumuz var , değişmeli olarak oynacaklardır . 11 Sezondur gördüğümüz kardeşler ise botlane'de ( alt koridor) iyi işler çıkaracaktır. Castiel ise , safe (güvenli) bir oyun tarzı sergileyip emirlere olduğu gibi itaat etmeye devam ediyor. Bakalım kim bilir şampiyonluk görebilir miyiz bu takımdan ?

Carion bu nasıl bir tahmin kardeşim 10 satırın 9unda sövuyorsun belli olan bir konuyuda tahmin diye yazıyorsun.Sam in öldugunu sanmıyorum ben o hatun öldurmek istese direk kafasına sıkar birşey istediler ki dean ide sordular sam meydan okudu sıkamazsın tetigi diye oda bacagına veya cam a felan sıkmıs olmalı

sami tanrıdan geri ister verir vermez bilemem ama 12 sezon ingiliz harflerin adamlarının lideri olan ''ihtiyar'' denilen adam vs dean/sam(belki)/cass olur

Lucifer'ı hücum oyuncusu olarak alalım, Crowley kaleci olarak daha iyi. Tanrı hakem zaten yoksa kaleden kaleye gol atardı. Michael zaten kırmızı kart yemişti, hala çukurunda cezalı :D

Amara'yı niye yedeğe aldın? Chuck'la yeni barışmıştı, yine küsebiliir. Amara, tanrısal güçleriyle şike yapabilir onu bilemem

Ya anlamadığım Winchester'ların annesini geri getirdin iyi de bizim Bobby niye hala yok :,(

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık