"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç 13. Sezon

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Herkes sürekli 13. sezonda neler olucağını tartışıyodu bende bi el atıyım dedim , ilk olarak diziye " Hep kötü şeyler oluyo birazda iyi olsun " beklentisiyle devam etmenizi tavsiye etmiyorum dizi dram konusuna fazla ağır basıyor , ki kellynin yeni doğan oğlununda iyi olmıycağı gayet ortada gerek castiel i daha doğmadan manipüle etmesi gerek son sahnede sam e attığı bakış yani bu pek iyiye işaret değil , birsürü ölüm oldu ama hemen öldü gitti demeyin burası supernatural ölülerin ölü kalamadığı bi evren , o son sahnede cass tamamen tırt oldu dean ve mary de öyle ki bunca şeye rağmen eğer kellynin oğlu iyi biri olursa bu o evde ölen herkesin dirilebiliceği anlamına geliyo ve evet bu listeye büyük ihtimal lucifer de dahil , chuck ı son bi kere görme ihtimalimizde var böyle tanrısal bi güce karşı tanrının sessiz kalıcağını sanmıyorum ve 13. sezon eğer dizi finali olursa bu büyük ihtimal ana karakterlerin ölümü anlamına geliyo , mary crowley ve cass öldü ama cass büyük ihtimalle geri dönücek kadroda yeri çok büyük hemen öldü diye üzülmeyin , onun dışında çok ufak , yani ciddi anlamda çok ufak bi ihtimal ama eğer chuck gelir ve jack le aralarında bi savaş olursa ikisinden birinin kesin ölümünü görücez , sizin teorileriniz , düşünceleriniz neler yazarsanız sevinirim zaten düzgün bi tartışma ortamı yok forumda burda konuşuruz ^^

Bence Cass'in ölümü aceleye geldi. Yani o kadar önemli şeyler aniden oldu ve bu da illaki bir kaç karakterin yeniden diriltileceği anlamına gelir. Diriltilecek kişi de Cass'dir. Jack'e gelecek olursak bence bu konuda Sam ve Dean öncekiler gibi başarılı olamayabilir. Zaten son sezonları izlediğimizi de düşünürsek bu olay sonucunda kardeşlerden birinin ciddi anlamda ölümünü görebiliriz. Ama çok da ciddiye almamak lazım malum Supernatural burası.

konuya abone kullanıcılar 1

Yukarı Çık