"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç 13.Sezon

Yeni sezondan beklentileriniz ve tahminleriniz neler?Sizce son sezon olmalı ve bitmeli mi?

Crowleyin ve Castiel in bir şekilde geri geleceğine inanmak istiyorum.

Son sezon kesinlikle olmamalı.Crowley Ve Cass'in ölümü kolaya kaçılmıştı kötü ve saçmaydı Bence geri dönmeliler. Birde Mary olmamış Bu sene malesef ölmeli.Ölüm Ve Baş Melek Gabriel geri dönerse iyi olabilir.Michaelın artık kafesten cıkmasi lazim birde lucifer hep kolayca çıktı michael niye cıkamiyor 2-3 Sezon gibi olmali seytanlar gücsüz gözükmemeli keza meleklerde Konuyu değiştirmeliler birde hep aynı şeyler 12.sezon en kötü supernatural sezonuydu toparlamalılar

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

13. sezon Crowley ve Castiel'in farklı tarzda modelleri geliyor yani başka bir yüzlerini göreceğiz Crowley 2.0 ile tanışacağımız söylendi sadece ve Spn yazarlarının Misha için büyük planları varmış bu sezon. Michael kıyametin olduğu alternatif evrende geri dönüyor yani Winchesterların olmadığı bir evrende ki o evrende John ve Mary hiç evlenmedi yayınlanan fotoğrafa göre de Michael ve Lucifer karşı karşıya da geliyor Mary'de orada Lucifer'in yanında duruyor belli ki oradan çıkmaya çalışacaklar bir süreliğine Mary ve Lucifer takım olabilir Cass öldüğü için de yerine sadece cennetin emirlerini uygulayan bir Cass gelecek diyorlar yani 13. sezonun büyük kötüsü Lucifer yerine Castiel olabilir onun dışında Lucifer vs Michael bile olabilir ölüm geri dönemez ama Castiel'in ölüm olarak dönebileceği teorileri var baş melek Gabriel de geri dönemez bunun hakkında bir teori falan yok çünkü tamamen öldü. 13. sezon tamamen değişik ve bol aksiyonlu bir sezon olacak 14. sezon final sezon diyorlar zaten :( Crowley'in ölümü bana göre gayet normaldi zaten başından beri Crowley, Winchesterların düşmanıydı sadece belli olaylarda çalışmaya devam ettiler. Sonunda Crowley'in ölmesi gerekiyordu her şekilde yoksa hikaye daha da kötü olacaktı zaten cehennem ona itaat bile etmiyordu. Michael artık Luciferin kafesinde değil Michael'in ölmüş olma ihtimali (yüksek ihtimalle kafeste olmadığına göre) var ama alternatif evrende yaşıyor.

-freckledrose katılmadığım yönlerin olsa da haklısın.Crowley olmayacak o kesin bi kere çünkü cidden öldü ve SPN.WİKİA sitesinde bu sezon adını göremedim eğer dediğin gibi 14.sezon son sezon olacaksa gelmeyecek diyebilirim.Belki flashback veya kaynatma bölümleri olursa bu sezon o bölümlerden birinde görebiliriz.

-Crowley bu dizide bir renkti ama gittikçe soldu en sonunda Dean ve Sam in avladığı en büyük şeylerden biriykene vampir kurtadam a döndü, dolar dı bozuldu zimbabwe doları oldu :D o yüzden diziden çıkması da iyi oldu.

-Castiel kesinlikle gelecek nasıl geleceği muamma Jack hayata döndürür diye düşünüyordum fakat 13.s 1.b beni yanılttı her şey bu kadar kolay olmasın dedi senaristler galiba ondan işin zoruna kaçtılar.Asmodeus diye bir eleman var paralel de mi düz de mi hangi evrende bilmiyorum ammavelakin o da olacak kendisi eski bir şeytan generali ve yeni Cehennem Prensi olacak.Luciferla yanyana omuz omuza Winchesterlara karşı görebiliriz ya da Luciferin karşısında cehennemi ona karşı örgütlerken görebiliriz.

-Diziye 1.sezondaki ayıptır söylemesi zenci medyum karı bile gelecek Michael hala ortalıkta yok kafeste o konuda kesinlikle haklısın.Lan sen Tanrı nın büyük oğlusun bi Tanrı evladı bu kadar aptal olabilir mi amk?Lucifer bundan zeki her halükarda dünya iyi ki bu Michael in tekeline kalmamış Lucifer dan beter ederdi evelallah.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık