"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > 5.SEZONDAN SONRA DEVAM EDİLMELİMİ

yeni konu aç 5.SEZONDAN SONRA DEVAM EDİLMELİMİ

Arkadaşlar diziye yeni başladım çabuk ısındım impalaya aşık oldum 5.sezon ise yaktı yıktı ortalığı Fakat bazı söylemler alıyodum 5te final yapılmalıydı vs. ama ben devam ettim ve şok oldum spoiler olmaması amacıyla bişi belirtmicem kısa bir şekilde "Filmin Havası Kaçmış" devam etmelimiyim yoksa etmemelimiyim ?
5ten sonrasını izleyenler öneri yapabilirse çok memnun olurum :)

7.sezondayım şuan büyük ihtimalle 6x10'a kadar sıkılırsın sonra dizi akıyor eskisi gibi

ben diziyi günvel takip ediyorum 6. sezon sıkar büyük ihtimal 7 de fena deil ama ondan sonrası çok güzel gidiyor özellikle 9-10-11 devam et bence

Çoğu uzun dizilerin bazı sezonları sıkıcı olabiliyor ama kendini belli eden toparlıyor bence devam et ben son bölümdeyim altyazıyı bekliyorum sabahtan beri ki 3 hafta önce başladım diziye :)

kesinlikle devam etmelisin ben 11. sezonu izliyorum şuan ve sıkıldığım tek bölüm bile olmadı :D

ben şuan güncel takip ediyorum şunu diyebilirim kesilikle devam etmelisin 6 ve 7 de biraz sıkılabilirsin ama 9-10-11 çok güzel hele 11. sezonun 1 dakikasını bile sıkılmadan izledim :)

sakın izlemeyi bırakma olaylar biraz daha karmaşık oluyor gittikçe ama spn hiç tam olarak değişmiyor şu an 11. sezon son bölümünü izledim ve kesinlikle devam etmelisin. Zaten çoğu kişinin istediği gibi 5. sezon final tadında olsaydı dizi 6 sezon daha gitmezdi bence hala daha final olmamalı 12. sezon bile kesin çıkmalı.

Hi!

Cevaplar için teşşekkür ederim arkadaşlar zaten devam etmek istiyodum yorumlarla beraber sonuna kadar devam edicem :)

İyi Seyirler.

Soru mu bu? Kesinlikle!

Anlamıyorum sizi madem bu kadar sevdin bu kadar iyi takip ediyosun ne diye kalkıp bırakmalımıyım diyosun? ben 10.sezondayım hala adam onuncu sezonun altına "haz alamıyorum eskisi gibi değil" yazıyo. onuncu sezondasın zaten amk daha ne hazzını alıcaksın. ben 10. sezonda olmama rağmen tek bir bölümde sıkıldım o da gençlerin kurtadam olup film çektikleri bölümdü (hangi sezon olduğunu ve bölümünü unuttum ama anlamışsınızdır) o da zaten geçti bence devam edin bu dizi bırakılmaz!

Bende daha 6. sezonun başındayım 8. bölümünü falan izliyorum.. Fakat izlediğim kadarıyla sıkıcı değil.. Bana sadece 6. sezonun ilk 3 bölümü sıkıcı geldi.. Birde Dean ile Lisa'nın ilişkisi falan bayıyor insanı.. Ama çok güzel işliyor.. Birakma sakın

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık