"yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikâyelerdir." -how i met your mother

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç 6. Sezon

Supernatural'de 6. Sezondan sonraki sezonda olanların çoğu 6. Sezonu çok sıkıcı bulduklarını söylüyor.. Gerçekten sıkıcı mı ve Neden sıkıcı geldi size ?

SPOİLER VERMEDEN CEVAP VERİN LÜTFEN !

neden sıkıcı geldiğini sorup spoiler vermeden nedenini nasıl yazacağız bilmiyorum ama eskisi gibi tadı günde 1 en az 10 bölüm izlemiyorum.6x6'dayım yani izlemek için izliyorum ama beklentimi tam anlamıyla karşılamıyor öbür sezonlarda beklentimi aşıyordu.Her bölüm ayrı bir heyecan ayrı bir merak içerisindeydim.

Eskisi Gibi tadı yok.

normalde 5. sezonda bitecekti son anda u dönüşüyle devam ettiler zaten 5. sezonun sezon finali mükemmeldi öyle de bitebilirdi dizi ama sonra tekrar toparlamak için saçmaladılar bu yüzden 6 diğerlerine göre biraz kötüydü. İçeriğinden bahsedicek olursak biraz fazla duygusal ve pembe dizi tadında olmuş yani ilişkiler falan çok oratadaydı. Sana önerim 6 da sabredip hızlı hızlı izlemen sonra daha iyi oluyor zaten

ben her bölümünü ayrı seviyorum ama o sezonlarda eskisi gibi tadı yok, doğru. ama ben şuan 11. sezondayım ve ha ri ka. sabret ve izle çok güzel çünkü.

yanlış yazmışım hep aq wlrkjweosapğfowşlk neyse işte öyle

Altıncı sezonu çok uzun sürede isteksiz isteksiz bitirdim çünki heyecanlı bi konu yoktu sürekli sürekli aynı gidiyodu
sabret bitir ve sonrası muhteşem olacak

6. sezonda işler biraz karışık yani toparlama çabası falan biraz sıkıyo. Sam in durumu Dean in Lisa ile olan ilişkisi falan. Ben hep 6. sezon için geçiş sezonu derim. 5. Sezonda olanlardan sonra 7. sezonda olacaklara hazırlık.

6. sezonu izlerken isteksiz olarak izledim hiç olay yok sende izle ve geç sonrasında olaylar başlıyor zaten

BENCE HİÇ SIKICI DEĞİL TAMAM BEŞİNCİ SEZONDA U DÖNÜŞÜ YAPTI AMA BEN BİTİRDİM YENİ BÖLÜM BEKLİYORUM VE HİÇ SIKICI DEĞİL SEN HERKESİN DEDİĞİNE BAKMA BENCE KENDİ YORUMLARINA BAK BENCE DİZİ MÜKEMMEL BİR DİZİ 12.SEZON ONAYINIDA ALDI.BENCE İZLEMELİSİN DİĞERLERİNE BAKMA BEN BİRÇOK DİZİ İZLEDİM AMA EN SEVDİĞİM VE YENİ BÖLÜMÜNÜ HEYCANLA BEKLİYORUM.TAVSİYE EDERİM .BENCE SIKICI VEYA BAYAĞI DEĞİL AMA BENCE SEN İZLE GÖR .

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık