"hiçbir şey uykusuzluk kadar zor değildir. sanki tüm gezegen terk edilmiş gibi hissedersin." -shameless

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Amara , Castiel ve Lucifer ilişkisi

yeni konu aç Amara , Castiel ve Lucifer ilişkisi

Arkadaşlar Rowenanın ölümünden sonra mantıklı düşünme yetimi kaybettim sanırım.Şimdi düşündüğüm şey Amara ,Cass i Billie nin yanına götürdü ve sana verecek bir görevim var dedi.Bence Amaranın ona verdiği görev sadece o yazı değildi.Bence Lucifera evet demesini Amara da biiliyor ve herşeyden haberdar.Sizce olabilir mi ?

ZEG

Valla benim beyin çoktan yandı kardeş.

ya bence amaranın oyle bi plan yapmasa bile luciferin cass'in içinde olduğunu bilmesi gerek tanrı herseyi biliyosa kız kardeşide bilmelidir

Katılıyorum

Katılıyorum

Katılıyorum

Yok artık böyle bug olmaz olsun:(

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

spoiler

yanlışınız var iyi takip edememişsiniz Castiel'in Ambriel ile konuşmasını hatırlarsanız biz harcanabiliriz gerçek kahramanlar Sam ve Dean demişti aynı şeyi Amara'da Castiel'e söylemişti yani bölüm bağıra bağıra şu mesajı vermişti Castiel harcanabilir.Bu yüzden Lucifer'e evet dedi.

yinede Amaranın sadece bir mesaj göndermek için Castiel'i göndermeside saçma geliyor belki Lucifer dışarı çıktığında daha büyük kaos olacağından tanrının müdahale edeceğini düşünmüş olabilir

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık