"üzgünüm ama gayet mantıklı konuşuyorum. sadece siz anlayamıyorsunuz." -doctor who

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Amara ve Chuck çelişkisi

yeni konu aç Amara ve Chuck çelişkisi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

şimdi aklıma takılan Amara ve Chuck eşit güçtelerdi. hatta Chuck şöyle bir cümle kurmuştu ‘‘aydınlık olmazsa karanlık karanlık olmasza aydınlık olmaz’’ diye. Peki fikrime gelecek olursak ve eşit güçte olduklarını var sayarsak Chuck ölüm sahnesine Amara nın elinden kaçmış ve sadece bedenini bırakmışsa? Bilemiyorum Tanrının ölmesi bana biraz ironik geliyor tek kozları o ve o ölürse dizinin finali hiç beklenmedik olucak. Amara kazanacak en sonunda dean i yanına çekecek birlikte dünyayı yok edecekler falan falan. siz ne düşünüyorsunuz?

Supernatural iyice saçmaladı bence onu düşünüyorum

Bu senin diziden aldığın sözü ying ve yang olarakta benzetmişlerdi bu biraz felsefi bir şey hani karanlık olursa her zaman yıkım olur son gelir. Aydınlık olursa fazla aydınlık diye bir şey sadece saçmalık olur herşeyin iyi ve güzel gittiği bir dünya olmamalı sonuçta kötülüklerle öğreniyoruz her şeyi hani bunu biraz felsefi olarak yorumlamanı tavsiye ediyorum :D Ve Amarada Chuck ile eşit olduğundan dolayı yani belki Amara Chuckı hapis edebilirdi kendine istediği gibi dünyalar kurabilirdi. Ayrıca dikkat ederseniz Chuck ben birine bir şeyi yapmaya zorlayamam istemeleri gerek gibisinden cümleler kurdu veya Hani size özgür iradeyi istediğinizi yapabilmeniz için verdim gibisinden. Bu da biraz farklı bir şey ortaya çıkartıyor bence hani tanrısın sen tamam yarattın ama gelecekte ne seçimler yapacağını tamamen sana bıraktı ve bilmediği izlenimi gibi. Bence dean her türlü amaraya tek atacak :p Öldürmeye çalıştığında öldüremediğini belirttiğinde Chuck " Belki öldürmeyi istemediğinden öldüremedin" gibisinden bir şey söylemişti. Dean en sonundan Sam veya Chuck veya Castiel yüzünden öldürmek isteyebilir ve TEK atar :p

Birde amara daha zaten tanrı yı öldürmedi. onu henüz öldürmedim, kafasına göre yarattıgı dünyasını yıkacagım o da bunu görecek ve yavas yavas ölecek dedi

olabilir evet felsefi açıdan bakarsak haklısın. Bilmiyorum Dean in bakışları sanki amaranın yanında olmak ister gibi :D görücez 1 gün kaldı diziye

Amara seksi hatun tabi ben dean'in yerinde olsam koşa koşa giderim de işte bizim dean'de iş yok yas olmus 40 kusur tabi ondan nerede eski dean her limanda ayrı bir hatun göturen dean ah ah efkarlandım :(

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık