"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > arkadaşlar diziye yeni başladım bir sorum var

yeni konu aç arkadaşlar diziye yeni başladım bir sorum var

arkadaşlar diziye yeni başladım ve bir soru sormak istiyorum lütfen spoiler vermeden cevaplayın...
dizinin her bölümünde farklı yaratıklarla mı savaşıcak dean ve sam yoksa hep aynı yaratıkla mı

ben izlemedim ama cidden yenimi başladın çok uzun ya benimde bakasım varda aşırı uzun 11 .sezon nedir ve hayla devam ediyor 265 bölümü var benim hiç başlamayacağım dizi aşırı uzatmışlar herhalde ve bu arada kaçıncı sezon dasın merak ettim

Hayır, olay zinciri aslında yaratık avlamakla alakalı ama değil bağlı diyebiliriz daha çok.. Yani temelinde iki olay var bi tanesi yaratık avı diğeri ise günlük hayatları ki günlük hayatları bizimki gibi bişey degil olay da o zaten.İnsanlarla tanışıyorlar. Nesneler ve farklı hayatlar onları etkiliyor . Asıl olay zinciri ki ileride bunları daha iyi anlayacaksın 11.sezonda özellikle .Dizideki birçok karakterin neden orada olduğunu ve aslında karakterlerin sınırlarını bile anlayabilecek kapasiteye geleceksin. Asıl olay zinciri ki ne demek istediğimi bölümlerde daha net anlayacaksın. ilk bölümleri eglenceli aslında biraz tadını cıkar derim sakın ileri alma :D . Sonradan sonraya olay örgüsünü tahmin edebileceksin. Bi bölüm yaratık avlarlar mesela diğer bölüm asıl olayı görürsün ufaktan :) Spoiler vermek istemeyenbir gençç :D

Hayır ben 11 sezonunnu da izlemiş biri olarak söylüyorum hiçbir alkası sayamiyacağım kadar yaratık canavar çıktı ortaya sadece yaratıkta değil.

kalitesini bozmamış dizileri izlersen daha çok zevk alırsın. hem uzun , hem bayatladı artık.

3 AYDA 11 SEZONU BİTİRDİM VE YENİ SEZON BAŞLASIN DİYE SABIRSIZLIKLA
BEKLİYORUM MÜTHİŞ BİR DİZİ

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

her bölüm değişik yaratıklarla fakat tam olarak hangi sezon hatırlamasamda bir sezon leviathanlarla bir sezon Meleklerle bir sezon full darkness (karanlık)la ilgiliydi gerçekten hem izlerken güleceğin biraz duygulanacağın bazen korkacağın ve oyuncuların yeteneklerine ve mimiklerine hayran kalacağın bir dizi bitirince boşlukta kalmış gibi hissediyorsun bir daha başlama isteği doğuyor ama hop orada dur diyosun çabucak bitiyor

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık