"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Başlamalı mıyım?

yeni konu aç Başlamalı mıyım?

Herkes "Supernatural en iyisidir" dediği için başlamakta kararsız kalan biriyim. Genelde herkesin "süper" dediği dizi konunun boşu boşuna uzatıldığı sıkıcı diziler oluyor.
Sonuç olarak başlamalı mıyım?

Bu dizide 5. sezondan sonra o dediğin uzatılmışlık kategorisine girse de kesinlikle başlaman gereken dizilerden birisi :)

izlediğim ilk yabancı dizi Supernatural dir ve 1. sezonu benim için efsanedir üstteki arkadaşa katiliyorum 5. sezondan sonra uzatmak için uğraşmişlar gibi bir hava var ama 5. sezona kadar sıkılmadan merakla izlersin
özet: başla

bencede başlamalısın

10. sezonunun 5. bölümü çıkan bir diziye bence böyle bir soru sormamalısın.

başla başarılı

yabancı dizi izleme sebebimdir spn asıl başlamaman bi hata bence :D

Tutturmuşsunuz bir 5. sezondan sonra, 5. sezondan sonra dizi tutmasaydı 10. sezona kadar zorla mı gidicekti Allah aşkına yani ben 10 sezondur sıkılmadan izliyorum tabi o da sizin görüşünüz ama hangi sezonda off ne sıkıcı ne kötü bi sezondu diye düşünüyosunuz ? 1 konu üzerinde 1 sezon ya duruyolar ya durmuyolar zaten bazı diziler oluyo ki 5 sezon bütün sezonlarında konu aynı üstelik 5. sezoda o şekilde bi finalle bitseydi sanki çok iyi olucaktı bence hala daha süper ve nasıl bu kadar uzun sürdü bi dizi anlamadım diyiceğim dizilerden değil her sezon bi heycan yaratıyolar muhakak şu 5. sezon olayı içinde delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı arkasından koşmuş mantığıyla yaklaşıyorum artık .sonuç olarak BAŞLA :D

Başlamalı mıyım? Soruna verecek tek yanıtım var.
Daha ne duruyorsun?? :) 10 yıl geç kaldın :)

Hala duruyorsan hata yaparsın başla başla

Bence şimdiye kadar hiç sıkmadı, hemen başla :)

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık