"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Başlamalımıyım?

yeni konu aç Başlamalımıyım?

Sizce başlamalımıyım?

kesinlikle başla bende bir zamanlar böyle kararsız kalmıştım 11 sezonu nasıl bitiricem diye kara kara düşünürdüm ve bir baktım son sezondayım kesinlikle bu diziyi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksın zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu diziye kötü diyenler gözümde en büyük zevksizlerdir sonuçta bir dizi 11 yıldır oynuyorsa vardır bunda bir iş

1 haftada 10 sezon bitirmiştim başla bence

Doğaüstü canlıların varlığına inanıyorsan kesin izlemelisin. Müslümanlığı pek yansıtmıyor inanışları falan ama yinede izlemeye değer. Mesela benim bi çok (cinmiş hayaletmiş falandı filandı) fobimi bu dizi sayesinde yendim. Yani herşeyin üstesinden gelebileceğini anlayabileceğin bir dizi kesin başla sıkılmazsın.

başlamazsan bence büyük bir hata yapmışsındır

Kesinlikle.. Bende çok kararsızdım korkar mıyım falan diye. Ama sadece 1-2 bölüm hadi maksimum ilk 5 bölüm biraz korkuyorsun sonradan alışıyorsun. Korku filmi fobini yenebilecek türden.. Misal ben korku filmlerini çok sevmeme rağmen çok korktuğum için ( aniden çıkan inden-cinden ) izlemiyordum fakat Supernatural'e başladıktan sonra Siccin'i izledim ( projeksiyondan perdeye aktarıldı ve büyük bir ekrandı ) ve yaptığım en büyük hareket yerimden çok hafif sıçramak oldu. Bende daha yeni başladım ve daha 1. sezon 12. bölümdeyim. Fakat şimdiden korku filmi fobimi yendim. İZLE ASLA PİŞMAN OLMAYACAKSIN !

Beklemen suç jıhvjdvjd

Kesinlikle başlamalısın .Ben merakımdan birkaç bölüm izliyim dedim.Bir daha bırakamadım.1 günde 16 bölüm izledim.İki günde bi sezon bitirmişliğim oluyor.

Ben de arkadaşlara katılıyorum kesinlikle başla :) ben dün başladım şuan 14. bölümdeyim :)

Bende aynı şeyi düşünerek başlamıyordum. Bir ay önce falan birkaç bölüm izlemiştim ama vakit olmuyordu. Şimdi vaktim var, tüm gün evde olmama rağmen günde bi 10 bölüm rahat izleniyor

1 haftada 10 sezon izledim diyen neyin kafasında :D eğer bu soruyu soruyorsan yabancı dizi izlemiş birisindir bu kültürü biliyorsun bu yüzden sıkılmadan izlersin kesinlike başla ilk başta tatlı bir gerilim havası var bana öyle olmuştu tırsıyorsun yani :D dizinin en güzel zamanları işte onlar sana tavsiyem bu siteden izleme sağ tarafta tartışma konuları sürekli spoiler içeriyor. Sadece gerilim fantastik değil olay sitcomlara taş çıkaracak derecede komik bölümlerde oluyor

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık