"hepimizin fobileri var, benimki de okul." -shameless

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Cass'in özünü almasıyla daha kötüye gitmesi ?

yeni konu aç Cass'in özünü almasıyla daha kötüye gitmesi ?

Cass özünü aldı almasına ama ne bir ışınlanma ne bir güç gösterisi göremedik bi tek kütüphaneyi yerle bir etti o kadar. Crowley bile parmak şıngırdatmadan gidiyor. Ama Cass arabayla dolanıyor. Nedir bu işin özü anlamadım.

Cass insan oldu geldi, başkasının özünü aldı, delirdi, Leviathan olayları falan derken çok güçsüzleşti ondan dolayı muhtemelen tam gücünü kullanamıyor. 11. sezonda toparlanır belki.

gücünün hepsini alamasada azını alabildi ve castielin ruhu çok yorgundu kırıktı döküktü hatırlarsanız melekler düştüğünde samin içine giren meleğinde yavaş yavaş güçleri çoğaldı castiel in güçleri sadece zor zamanlarda kullanılabilr şuan yani tam güçlü değil castielin ruhu

Yahu kardeşim , tamam anlıyorum dizi hakkında konuşmak istiyorsunuz tamam , ancak spoiler denen birşey var . İki oldu bu başlıklardan spoiler yediğim .Sorun şu ki direk başlık spoiler . İçeriği değil başlıktan bahsediyorum yani . Lütfen düzeltin başlığı Castiel(Spoiler) olarak ya da başka bir şekilde . Cidden böyle giderse dizide yemediğim spoiler kalmayacak .

aynen çok dikkat çekici hiçbir şey yapmıyor adam önceden saldıracakları yeri gider saniyesinde tarar geri gelirdi şimdi ise mal gibi bekliyor ben pek yorgunlukla ilgili olduğunu düşünmüyorum ileride çıkacak farklı bir konu gibi geliyor.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

cass ın kanatları kırıldı düşme sırasında ondan ısınlanamıyor

beyler saçmalmayın lütfen yav melekler düşerken cennetten bagı kesıdı castıelde aynı şekilde ve krıık kanatlarının gölgesini hepimiz gördük heralde konuyu açan görmedi

cass daha güçlenmesi lazım cenneten güç akışı kesildi

sağol ya süper spoiler cidden

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık