"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Cünüpias Adlı dizi düşmanı

yeni konu aç Cünüpias Adlı dizi düşmanı

Sanırım bir çoğunuz bana katılıyorsunuzdur her bölümün altına aptal aptal spoiler atması aptal aptal espriler yapması hepimizi sıktı,burdan admine sesleniyorum banlayın şu dizi düşmanını artık

İzleyiciler olarak kendisinden nefret ediyoruz zeka yoksunu herifin birde bütün bölümü anlatıp ''Bunlar spoiler değil bilgi. Spoiler olmasın diye hepsini vermiyorum'' tarzı yerlerde mizah anlayışı hepimizi sıktı yeter artık şu herife katlandığımız sitenin kalitesini düşürmekten başka bir halta yaradığı yok banlayın artık şu gereksizi

ya bi insan her bölüme mi saçma salak spoiler içeren yorumlar yapar?
aptal insanın yorumlarına bakıyorum,spoiler vermeyin yazmış 10 dk sonraki yorumu SPOİLER İÇERMEZ yazısıyla başlıyo ve bilin bakalım,doğru o yorum spoilerlı ya da türkçesiyle süpribozan (bunlar hep genel kültür ;) ) ya her neyse eğer diziye yedni başladıysanın bu özürlünün yorumlarını okumayın ha bu arada bu forumu açanın ellerine sağlık

Teşekkürler Katıldığın için senin ellerine sağlık

Olum gerzekmisin lan spoiler butonu diye birşey var adam gibi yapacaksan yap şu yorumu yapmayacaksan kaçırma insanların keyfini bide komik olduğunu falanda sanma gerizekalı esprilerini git senin gibi arkadaşlarına yap

Olum gerzekmisin lan spoiler butonu diye birşey var adam gibi yapacaksan yap şu yorumu yapmayacaksan kaçırma insanların keyfini bide komik olduğunu falanda sanma gerizekalı esprilerini git senin gibi arkadaşlarına yap

lan varya şu ülkede senin gibi gerizekalılar yüzünden yaşanmaz işte insana saygı diye bişe yok 2 dakka efendi gibi görsen işini olmaz dimi illa p.çlik yapacan kanında var çünkü

Bak bende onu diyorum adamlar çalışıyor yatmıyor bu yüzden bizde dizilerimizi bu siteden izliyoruz anladınmı sadece sen değilsin yani binlercesi var ama senin yaptığın bencillik bu kadar insanın keyfini neden bozuyosun gerek varmı sence ? Adam gibi söylüyorum sana yapma artık bizimde spoilersız dizi izlemek hakkımız çünkü sen spoileri yazıyosun adam dizilab dan çıkıyo adamların emeğine saygı ver ilk önce ondan sonra dizilabın iyiliğini düşün anlatabildimmi ?

King is back homie sonsuza dek ahahaha

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık