"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç Darkness ı

Darkness ı nasıl yenicekler kimler birleşip yenicek fikri olan ?

Bana göre Lucifer ve micheal'den yardım alıcaklar

Bana göre Lucifer dönecek o şekilde olaylar falan olup 12 sezona devam etirecekler

bence başka bir karakter girecek gibi daha güçlü ya da gerçekten tanrı artık masaya yumruğunu vuracak ve dahil olacak olaya belki dolaylı belki direk!

Belkide Castiel sandığımızdan Daha güçlü biri hatırlarsanız kaç kere öldü oyuncağa bile dönüştürdü deccal onu ama hep geri geldi hileci mesela onu basit bir tanrı sanıyorlardı ama aslında Gabriel di Belki castiel sandığımızdan daha güçlü bir varlıktır

hala chuck'ın tanrı olduğunu savunuyorum kesinlikle bu sezonda chuck baş rollerden biri olacak

11.sezonun fotoğraflarından bir karakter görmüştüm. Boynunun alt kısımında Kabil'in mührü vardı. Başımıza bela açacak :D

bence karanlığın ortaya çıkması ve Sam'in dua etmesi tanrıyı geri döndürücek, Cass e olduğu gibi diğer başmelekler de ölümden dönücek ama ölüp ölümden döndüğü için karanlığı ilk yendikleri zamanki kadar güçlü olamicaklar ve burda devreye Sam ve Dean giricek, kardeşlerin zorlamasıyla Crowley ve şeytanlar da karanlığı tekrar hapsetmeye yardım edicekler. bi sonraki bölümde başlarındaki bela da başmelekler olur bence özellikle Lucifer ve Michael 5. sezon finalinde Sam ve Dean onları kafese kapattıkları için çok sinirli olucak ve intikam almak isteyeceklermiş gibi hissediyorum.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık