"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç Darkness ne?

Arkadaşlar bana darkneessın tam olarak ne olduğunu açıkayablirmisiniz anlaymadım da:D ne yani bu şimdi kötülüğün kendisi gibi bişi mi saf kötülülk

Meleklerden, Tanrıdan ve diğer her şeyden önce sadece karanlık vardı. Tanrı meleklerle birlik olup karanlıkla savaşıp onu hapsetti. Supernatural evrenindeki en şeytani varlık olarak geçiyor. Dizide insan kılığında ve hatta kadın kılığında olacağı tahmin ediliyor. Gelmiş geçmiş bütün kötü güçlerin atasıdır deniyor kendisiyle ilgili. Detaylı bilgi için; http://supernatural.wikia.com/wiki/The_Darkness

bişi dicem nasıl tanrıdan önce birşey olabiliyor saçma depil mi sizce de

bişi dicem nasıl tanrıdan önce birşey olabiliyor saçma depil mi sizce de

saf kötülük yani kötülüğün kendisi gii bişi mi

saf kötülük yani kötülüğün kendisi gii bişi mi

Tanri şimdi yani kendi kendine mi oluştu nasıl bnce saçma olmuş

beyler siz dizide hayalet olmasına inanıryorsunuz ama bunamı inanmıyorsunuz.Tanrı sizce kendiyle savaşacak kadar güçlü bir şeyi birkere niye yaratsın yni

o zaman nasıl oluştu

Dizinin kurgusu yahudi mitolojisi ve paganizm üzerinden ilerliyor çoğunlukla. Daha evvelden bir sürü pagan tanrılarından bahsedildi, hatta bir replikte Lucifer ile bir pagan tanrısı atışırken Luciye, biz sizden önce de burdaydık tarzı bir şey söylemişti. Yani şaşırılacak bir şey yok. Kurgu gereği çok tanrılı ve kaotik bir evren söz konusu. Tanrının doğuşu ve evreni ele geçirişi vs ilerde belki anlatılır, o noktaya doğru gidiliyor gibi geldi bana.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık