"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > dean/amara,,sam/tanrı

yeni konu aç dean/amara,,sam/tanrı

gençler şimdi Sam in görüleri olsun Amara (KARANLIK) ile Dean in bağı olsun akla ister istemez şu soruyu getiriyor ''Bu olay Lucifer Michael olayına döner mi?'' yani bilmiyorumö benim aklıma getirdi lucifer ile michael kardeşti tanrı ile karanlığın da kardeş olduğunu da öğrendik sam tanrıya dua edince yine kafesten olan görüler görmeye başladı Acaba hep mühür yüzünden diye düşündüğümüz dean/amara bağı luci michael olayı gibi kardeşlerin kardeşleri kullanma olayı mıdır? cevap yazın please çünkü kafam allak bullak oldu

garanti ona döneceğini düşünüyorum ben

bende

Büyük ihtimalle

yani bu lardeş olma olayları iyice oraya gidiyor öyle olunca heyecaanlı oluyor ama dean ve sam mutlaka ayrılıyor işin orası kötü

Arkadaşlar, hangi sebeple veya hangi sebeplerle spoiler içerikli forum başlıkları açıyorsunuz? Zamanında çok fazla spoiler yediğiniz için bunu bi payback olarak mı görüyorsunuz da inadınıza böyle başlıklar açıyorsunuz?

Bölümleri izlediğimiz sayfada "Dizinin forumundan son başlıklar" kutusu var ve bu açtığınız spoiler dolu başlıkları 1. sezon 11'i bölümü izleyen insan da görebiliyor 11. sezon 1. bölümü izleyen insan da.

Düşüncesizlik mi, aptallık mı yoksa komple kötü niyetten doğan çarpık bi hobi mi adlandıramıyorum ama lütfen dikkat edin biraz ya. Crowley böylesini yapmaz zaten de o aşırı nefret ettiğim Metatron loserı bile şu tarz bi işe girmez. Emin olun.

tl;dr Biraz dikkat edin de spoiler içerikli başlık açmayın. Foruma girmeyen de görüyor başlıkları bölümlerle aynı sayfada.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık