"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Dizi/Bölüm yorumlarında en uyuz olduğum şey... Bu sadece beni mi rahatsız ediyor?

yeni konu aç Dizi/Bölüm yorumlarında en uyuz olduğum şey... Bu sadece beni mi rahatsız ediyor?

Merhaba arkadaşlar,

Dizilab'ın yeni üyesi sayılırım, henüz 2 ay falan oldu keşfedeli. Dizilerde ve sayfalarda bazen yüklemeler yavaş olsa da sitenin tasarımı, teması, mobilde uyumluluğunun güzel olması gibi sebeplerle bu siteden dizileri takip etmeye başlamıştım.

Ama malesef şunu gördüm ki, çoğu yorumda gereksiz mesajlar var. Ayrıca bölümde geçen sözler yazılıyor.

Yok efendim ;
"Öff Dean"
"Sam mal cidden"
"Cass çok tatlı yhaaa"
gibi, saçma gereksiz binlerce yorum var.

Yapmayın arkadaşlar, dizide geçen cümleleri yazmanın anlamı yok. Altyazıyla dizi izleyen insan zaten okumayı biliyordur. Dizide geçen yazıyı sırf yorumum bulunsun diye yazmak neyin çabası anlam veremiyorum. Aşırı küfür içeren mesajları söylemiyorum bile.

Dediğim gibi siteyi seviyorum, ancak malesef gördüğüm üzere sitenin genel kullanıcı kitlesi yorum, veya spoileri genel olarak sırf mesaj olsun diye kullanıyor. Yorum dediğin; bölümle/konuyla ilgili düşünceleri, kendine göre olumlu olumsuz şeyleri bir kaç cümleyle ifade etmektir, sırf mesajım görünsün diye 2-3 kelimeden oluşan saçma daniskası yazılar değil...

Ayrıca Dizilab'a cidden katkım olsun diye hergün bir kaç kez reklamlarına tıklarım. Sonuçta bize kolaylık sağlıyorlar, elbette kazanmalılar. Ama yönetimin bu konudaki vurdumduymazlığı, sürekli neredeyse her bölümde saçma sapan veya küfürlü mesajları görmem beni rahatsız ediyor... Cidden kendilerine çeki düzen vermeliler. Vermezlerse kullanıcı kitlesi olarak hitap ettiği kesim sıradan kesim olarak kalacaktır.

Sorum o ki, bu yorumlardaki kirlilik tek beni mi rahatsız ediyor?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bilmem

çok kasıyosa okuma geç bro, nedir yani bu kadar abartma :)

bu tür yorumlar her dizinin altında var neredeyse. yorum bölümü en tehlikeli kanser sebebidir radyasyondan sonra. okuma geç

Beğenmediğin yorumu şikayet et. Zor bi' şey değil.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık