"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Dizi final mi yapacak ?

yeni konu aç Dizi final mi yapacak ?

Arkadaşlar 14. sezonun final sezonu olacağını söylüyorlar sadece 10 bölüm çekeceklermiş doğru mu bu İMDB'den 14.sezonun bölümlerine baktım sadece 10 bölüm var sizce dizi final mi yapacak ?

Sanmıyorum. TV Promos duyururdu kesin. Mesala Gotham'ın 5.sezonunun son sezon olacağını ve 13 bölümden oluşacağını, haber yayılmadan 2 gün önce duyurmuştu.

13.sezonun final bölümünde Dean Sam'le konuşurken Hawai'ye gidip emekli olalım tarzında birşeyler söylemişti bide 13 sezonluk dizi artık senaristler konu bulmakta zorlanıyordur.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

14.sezonun bölüm sayısını bilmiyorum ama 14.sezonda final yapacağını düşünmüyorum fakat final yaklaştı gibi geliyor bana da. Dean'in emeklilik bahsi yapması, sezonlardaki konular falan bakılınca ben de tedirgin oldum final mi geliyor diye.

konu bulmak zor değil. 1 den fazla evren varsa 1 den fazla tanrı da olabilir. dünyadaki tanrılar mini tanrılar sadece ama universe evreninde sayısız güçte tanrı var ve hepsinden daha büyük olan One Above All / The Presence buna benzer bi ilk tanrı oluştıurabilirler. malzeme sonsuz.

14 son değil diye biliyorum.Konu sıkıntısı yaşamaları söz konusu olamaz çünkü çok farklı kültürlerden alınan şeyler gördük, bir bu kadar daha malzeme çıkabilir.

Bu kadar geniş içerikli bi dizide konu sıkıntısı yaşayacaklarını sanmıyorum hatta yapımcı mı yönetmen mi ne açıklamasında : '' Jared ve Jensen devam etmek istedikleri sürece her zaman konu bulabiliriz'' tarzında bişey demişti .. Tabi Jared ve Jensen ayrılmak isterse o zaman sıkıntı .. Umarım devam eder ..

Ben Jared ve Jensen oynamaktan hoşlanıyor diye biliyorum en son buna benzer bir şeyler demişlerdi galiba

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık