"tek isteğim okulu bitirip beni kimsenin tanımadığı bir yerde yeni bir başlangıç yapmak." -gossip girl

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç Düzelicek mi ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Diziyle ilgili bilgileri araştıran türde biri değilim izler geçerim ve sonra çıkıp " Madem sevmiyosun izleme" ciler gelicek bunu biliyorum o yüzden başta söyliyim diziyle bi sorunum yok seviyorum. ilk olarak dizide bi komedi aksiyon olmasa boş bi bölüm olsa bile güldüren heycanlandıran sahneler olurdu bunlar olmasa bile konu çok güzel giderdi dert etmez akışına bırakır izlemeye devam ederdin ama hiçbi avın üstünde durmuyorlar ingiliz harflerin adamları geldi herşey sıkmaya başladı , bi ülkedeki tüm vampirleri 1 dakikada haritadan sildiler bu saçmalığa konu açsam yaz yaz bitmez , komedideki azlığı söylememe bile gerek yok her zamanki denilebilicek seviyede dahi değil aşırı sıradanlaştı , ilk bölümlerde cassin diziye gelişi bile efsaneydi konu aşırı sağlamdı şimdiyse herşey baştan savma gibi gözüküyor yorumlardaysa biri sıkıcı dediği zaman 30 kişi toplanıp o kişiye sövüyosunuz yaptığınız şey fangirl/boy olmaktır diziyi keyif almak için değil izlemiş olmak için izliyosunuz demektir , boş yapıp millete küfür etmeyin boş yer kaplıyosunuz ve can sıkıcısınız ergen bi çocuğun küfürlerini görmek için değil diziyle ilgili bilgiler görmek için yorumlara bakanlardanım , onun dışında tanrının kız kardeşi olayı ve parmak şıklatarak yaratık öldürenleri gördükçe gülesim geliyor dizinin iptal olup olmıycağı , devam edip etmiyceği , senaryonun düzelip düzelmiyceğini bilenler varsa konuşsun bilmek istiyorum spoi versenizde sorun değil , okuduğunuz içinde teşekkürler :D

Luciferin kafese geri düştüğü sezon bitmeliydi dizi sonraki sezonlar tamamen zorlama o yüzden ne versek izlerler kafasıyla çekiliyor dizi izletiyor da ama heyecanı yok artık bitirilmeli.

o eski hava artık gelmez. çünkü mitolojik yaratık kalmadı :D eskiden her bi bölümde farklı bir yaratık nerde o supernatural :)

@kaanvuran mitolojik yaratık olsa bile eskisi gibi eğlendiremez ingiliz harflerin adamı bi geldi 1 dakikada ülkeyi vampirlerden temizlediler e nerde bunun eğlencesi ?

@Milatt Bence zorlama değil bi çok bölümü sevdim ama baştan savam gibi geliyor lucifer bi parmak şıklatıyor herkes ölüyo falan tanrının kız kardeşi geldi bide :') tanrının kız kardeşi nedir abi ya saçmalığa bak , tanrının chuck olması ve diğer şeyler cidden zorlamaydı.

13. sezon onayını aldı. Dizi devam edecek.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık