"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç final hakkında

millet sürekli kafama aynı şey takılıyor 13 15 20 sezon her neyse sonuçta her güzel seyin bir de sonu var ama o son nasıl olmalı? insanlar için bu kadar iyilik yapan insanların sonu nasıl olmalı? avcılar için iyi bir son olmadığını biliyorum tabiki ama arada hayal etmeden de duramıyorum . iki karakterin bu sezon diziye geleceğini biliyor geçici/kalıcı mı billmiyorum ama 2 kişi gelecek ben john ve bobby gelsin isterim. john un gelmesi için 2. sezonda cehennemden kaçmasını gerekçe olarak verebilirler. bobby zaten zamanında cenneti ayaklandırmştı. :) misha collins bir röportajında castiel için iyi bir son düşünemiyorum dese de röportajdan sonra bizim castiel bayağı bir değişmişti. kendini tanrı ilan etmesi leviathanlar ın içine girmesi gücünün tükenip özünün çalınması rowena nın büyüsü ve etkileri castiel ortalarda bazı bencillikler gösterdi yani bence castiel ada iyi bir son düşünülebilir. Dizimizin başlama olayı olan Mary Winchester'ı da unutmayalım tabiki. dizimizin başından itibaren bütün aileyi mutlu mesut gördüşümüz tek yar 1. bölüm sam'in bebek odasıydı sonrasında mary öldü zaten

her ne kadar diziye geri dönüşler yapılsa da deanin annesini uyarması olayların değişip sam in jess le mutlu mesut yaşaması mary nin hayatta olması k,i mary hayatta olduğu bölümlerde john ölüydü oda ayrı bi vicdansızlık özetle biz bu aile saadetine bir türlü doyamadık.ve ben bu dizinin güzel bi sonu hakettiğini düşünüyorum eğer gelen john sa ve eğer kalıcıysa final sezonunda mary'yi bulmalarını isterim yada azazelin geri gelmesini(amann sende azazel colt la öldü ya demeyin sakın ölen geri gelmese supernatural supernatural olmazdı:)) ) yada john gelirse ve geçici karakterse (rüya veya azaptaki bi ruh gibi) bütün bu işlerin en sonunda sam ve dean in birlikte ölüp cennette çocukken yaşadıkları eve gelmelerini felan isterim (aynı jimmy nin karısının ölüp te clair ların evde buluştukları gibi) cennet castiel a kalabilir mesela

özetle madem dramatik ve kötü başladık bu kadar fedakarlığa ölmeye gelmeye dünyayı kurtarmaya karşılık güzel bir son amerikanın da türkünde hakkıdır bence.

kesin istediğim 2 sey var :
1.si ne olursa olsun azazel i getirmenin bir yolunu bulsunlar
2.si nasıl bitirirseniz bitirin impala mı gösterin :)

Crowley imiz<ide unutmak olmaz bırakın adam cehenneminde ateşli azaplı yaşasın canım
Karnlıkta barışsın kardeşiyle yada getirin michael ımı lucifer ımı tıksınlar beraber kafese (o zaman da cehennem crowleye kalamz ama:( )tamam rowena yı sevd,ik felan ama tam bir şeytan alınonu başımızdan tatlımız charlie mizinde cennette anne babasıyla mutlu mutlu yaşadığını görürsek bizden güzeli yok

BU AKŞAMDA NE İYİMSERİM HA FARKINDAYIM ABARTTIM :)

aslında baya iyi olur ama mutlu son ne biliyim her mutlu olayın sonunda kötü bir olay oluyor e o zaman son olmaz pöf
mesela dean 6. sezonda normal hayat yaşıyordu ruhsuz sam geldi
samin normal hayat yaşayışı zaten dizinin başlangıcı
mary ve john normal hayat yaşadığında mary öldü
normal hayatla pek mutlu olamazlar
e avlanmaya devam etseler avın sonu gelmez
dean ve sam ölse çok klişe olur
ama senin dediğin şu ölüp cennette aile olarak yaşamaları falan iyiymiş ya
kabil benim hikayem kardeşimi öldürmekle başladı senin hikayen kardeşini öldürmekle bitecek gibi bir şey demişti
herkese inanmamak gerek ama bir ihtimal öyle olabilir inşallah olmaz
bobby ve charlienin dönmesini isterdim ya
aklıma gelen final fikri dizi başlangıcı gibi o ayrı konu

final olacaksa kesinlikle iyi son olmamalı hep kötü şeyler yaşattılar karakterlere biz her defasında şaşırıp normale dönmelerine alıştık finalde dönüşü olmayan, bizi her izlediğimizde ağlatacak bol ölümlü, tanrılı, luciferlı bölüm olmalı diye düşünüyorum

Bitmesinla niye bitiriyonuz kötü sezonu yok bikere

Bir kaç sezon önce, kendi bölümleri ve dizi sektörünün neredeyse tamamıyla dalga geçtikleri bir bölüm vardı. Önünde saygıyla eğildiğim o bölüm gibi, sam ve dean gerçek dünyaya dönüp jensen ve jared olarak yaşamlarını devam ettirirler.
Son bölümde, Dean'i Ölüm alıp kimseye zarar veremeyeceğin bir yere götüreceğim dediğinde; büyünün meleklerin kıyametin olmadığı dizi dünyasına gideceğini düşünmüştüm.
Gerçi yapsa sever miyim: Şüpheli... Ama bir ihtimal var...

Yaa geçiyorum her şeyi, şu çocukların bir yüzü gülmeyecek mi ya. Klişe bir şekilde bile bitse, artık burun kıvırmayacağız. Bir gülsünler adam gibi, gitsinler barbekü yapsınlar ne biliyim. Bütün klasik romantik komedi sahnelerini yaşayabilirler. Sam ve Dean olunca izlemek de güzel olacaktır zaten

işte bende ondan bahsediyorum çok gazla sey yasadılar ve yasıyolar zaten sam normal hayattaydı dean geldi aynı nur-elif in dediği gibi dean normaldi sam geldi cennete gittilwer mayr sadece dean e yemek hazırlıyordu normal hayat yaşadılar john ölmüştü. annelerini uyarmaya çalıştılar anneleri dean e hamileydi özetle artık bi gülelim ya o dediğim cennet olaylarından felan yola çıkarsa daha sonra dizinin devam filmi niteliği bile gelebilir iyi bişeyler olsun
bu arada ben kabilin öyle dediğini unutmuştum sağol ya :) oda doğru ama o galiba mühür sende durdukça sam i öldüreceksin demeye getiriyordu galiba. bilmiyorum ayrıca fikirler çok güzel sağolun hepiniz

hsvncnhmz başta belirtmiştim bende öyle bi son olacağını (büyük ihtimalle) biliyorum tabiki baştada belirttim zaten hayal ediyorum ama o kadar ters köşeden sonra hadi biz kötü bekliyoruz bi ters köşeyle daha mutlu son la bitirebilirler

birşey daha var :) abbadon zamanında dede winchester gelince felan zaman yolculuğunun mümkün olduğunu gördük son bi gayretle colt u bulup azazel kanı akıtmadan ve mary yi öldürmeden azazeli öldürebilirler ve tamamen normal bi hayatları olur
AMA BU DA HARBİDEN ÇOK SAÇMA OLUR YA DİZİNİN BÜTÜN AMACI BAŞI SONU BİTER BU KÖTÜ Bİ FİKİRDİ.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık