"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > hangi bölümdü..

yeni konu aç hangi bölümdü..

Arkadaşlar etkinlik yapmaya karar verdim buraya herkes bi bölümü izlemek istedikleri zaman hatırlayamadıklarında yazsın bilen kişide cevapbını o kişinin ismini vererek cevaplasın . mesela

cassin pizzacıdan ögrendim dediği sahne hangi bölümdeydi??
6x10 gibi ..

ne dersiniz ???

ben mesela şu cass'in sarhoş oldugu bölüm vardı samle konuştugu onu hatırlayamıyorum .bilen varsa sölesin lüffen *-*

5 sezon 17. bölüm

3-5 arası bir spoiler bu arkadaşlar:

Bu zenci vampir avcısı vardı ya, blade'e dönüşüyordu hani. Vampir oluyordu ve sam'i öldürmeye çalışıyordu. Soru şu bölüm hangi bölümdü ve Onun yanında ölen adam şu sarışın karavanı olan adam mıydı ?

7x17 efsaneydi.. Cass'in geri dönüşü. Hatta kendisini hastalıkları düzelten biri sanıyordu E.. ile başlıyordu unuttum tam adını. Meg falan gelmişti. Şeytanları öldürünce zihni geri gelmişti.

furkan dediğin bölüm 3x7 büyük ihtimal o bölmde vampir oluyordu

eet 7x17 cassin hafızasını geldği yer . the burn-again ıdentity velimentes . emanuel (buydu ismi.

ya bide arkiler bi bölüm vardı çocuk büyü gibi bişi yapıyodu akrşıdakine istediğini yaptırabiliyordu o çocuk impalayı istemişti deanden deande vermişti büyü etksyle o hangi bölmdü *-*

2. sezon 5. bölüm olabilir mi? "Simon Said" bölümün adı

arkiler şu cassla deanin meşhur telefon konuşması olan bölüm hangisi .? yani cass tamam ben burda bekliyim o zaman dio ya . o ?

^ 5x04

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık