"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Impalada Sam ile Konuşan Mahlukat

yeni konu aç Impalada Sam ile Konuşan Mahlukat

Sizce kim ? Son bölümü kastediyorum bence Lucifer.Mimik ve konusma tarzı , gülüsü bakımından Lucifere baya benziyor hem seni hiç bir zaman kandıramadım değil mi dedi yani bizimkilerle daha önce uğrasmıs birisi olması lazım + cehennemde gördügü iskencelerden birinide gördü ilk görü(rüya) şeyinde hastanedeyken 2 . olarak babası gözüktü Impalada bu kadar güclü birisi çok az sayıda tahminim 1 Lucifer 2 Azazel(ölüp geri geldiyse tabi) , Michael hiç olamaz Sam ile konuşmuşluğu yok Death o formda gözükmez Tanrı hiçten olamaz ve sıradan meleklerin , seytanların bunu yapacak gücü yok

Benim aklıma Michael gelmişti ilk gördüğümde, beşinci sezonda onun bedenine falan girmişti ama dediğin gibi Michael'ın Sam ile işi olmaz. Normal bir rüya gördü desek; Karanlık ile ilgili söylediği şeyler falan... Yani Lucifer'de olabilir ama bilmiyorum bokta çıkabilir.

Valla bence normal rüyadan fazlasıydı yani babalarının yani o adamın konuşma şekli yüz ifadesi gülüşü bide ne dersen de ister rüya ister öngörü dedi ya var bu işte bi bokluk. hemde yeni bölümün fragmanında lilithi öldürdükleri manastıra gidiyolar 4.sezondaki.

O manastır neydi. Luciferin hapis oldugu çukurdan çıktıgı yerdi lilithin ölmesiyle.Kesin geliyor abi Lucifer , umarım gelir . Yoksa niye gitsinler manastıra.Sadece konuşmaya gidiyorlarsa çok kötü olur

Hatırlıyorsanız cennetten Bobby, Wincester'larla radyo kullanarak iletişim kurmuştu. John da rüyasına girerek iletişim kurmuş olabilir.

John Darknessin geldiğini ve ondan nasıl haberi olsun ki . Hem gerçekten babaları olsa Samle sanki böyle eski bir düşman - dostmuş gibi konuşmazdı bence.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık