"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç izlene bilirmi

izlene bilirmi nasil bir dizi]

Daha beşinci sezondayım ama kesinlikle izlemelisin. Supernatural'i izleme sebeplerimden en önemli ikisi; 1-oyunculuklar harika, 2-kaliteli mizah. İzle derim yani.

Kesinlikle başlamalısın. Favori dizimdir. Mizah anlayışı olsun dramatikliği olsun her şey dengeli ve ölçülü. Oyunculuklarda süper :)

Bende daha yeni başladım ve hiiç pişman değilim

11.sezon ve son bölümünü bekleyen biri olarak supernatural başkadır diyorum kesinlikle vakit buldukça izlenebilinecek bir dizi özellikle ilk 5 sezon muhteşemdi

yeni başlayanlar çok şanslı,tadını çıkara çıkara izleyin her bölümü,2kez izledim tüm sezonlar,yeni bölümleri beklerken bidaha mı başlasam baştan diye düşünmüyor değilim hani. o kadar guzel..

Diziye başlamamak hatadır. Bana göre gelmiş geçmiş en harika dizidir Supernatural.

Kesinlikle başlaman gereken bir dizi ^^

Çok güzel bir dizi. İzlemelisin. 7 sezonu 3 ayda bitirdim bir sezon yaklaşık 22 bölüm, hesabı sen yap yani ;)

2008 den beri her bölümünü merakla beklediğim dizi yeni bölüme son 18 gün ve zaman geçmek bilmiyor her türlü feci saran bir dizi

Arkadaş 3 ayda 7. sezon demiş ben başlayalı 2.5 hafta olmadı 6.sezon yarısındayım :D

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık