"insanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun." -dexter

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > karanlık amara üstün güç vs

yeni konu aç karanlık amara üstün güç vs

millet şimdi düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum bu karanlık tanrıyla savaşan bir güç yani yenilmez denilecek bir güç daha dünya ve insanlar yaratılmadan hapsedilmiş ama şimdi büyümek için insan ruhuna ihtiyaç duyuyo ne iş bu ? sen karanlıksın abi ne ruh emmesi insanlardan önce kapatıldın sen

acaba bu konuda milyarlarca yıl kapalı kalmasının getirdiği bi etki bir performans düşüklüğü mü var? yoksa mantıık hatası mı?

İnsanlıktan öncede başka varlıklar vardı sonuçta , öncedende o varlıkların ruhları ile besleniyor olabilir.Şimdi insanlar daha cazip geliyordur karanlığa.

Sadece insan değil şeytan falan da emiyo. Ama saçma tabi tanrıdan daha güçlüyüm diyip de ruha muhtaç olmak

Tanrıdan daha güçlüyüm demeden önce büyümekten bahsetmişti sanırım, ruhları emerek güçlenicek, ya tıpkı Cassin kendini tanrı sandığında yaptığı gibi galiba

Beyler bayanlar, merdivenden kayanlar burayı dinleyin..

Bu Amara denen zillinin insan ruhuna ihtiyacı neden var? Tanrıdan daha güçlüsün de neden insanlara muhtaçsın diyorsunuz ya hani..! Hah işte.. Tanrının Amara'yı neden hapsettiğini sanıyosunuz :D :D Ben konuştum bizzat, bizi yaratmak için Amara'yı hapsetmiş.. Yani Amara hapiste olmasaymış biz olmayacakmışız. Teeee Adam ve Eve'dan başlayıp dürte dürte bitirirmiş insanlığı, öyle dedi Tanrı..
See you later.. :D (siz bana bakmayın genjler, Tanrı ile iyi geçinin)

ben gücü azalmış ta şimdi güç toplamaya başlayıp tanrının yerine geçmeyi planlıyor gibi geldi ama bilmiyom zilli sonuçta ghkjh

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık