"sende sessiz kalma yeteneği var. bu da seni paha biçilemez bir arkadaş kılıyor." -sherlock

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç Lucifer.

10 sezonu felan bitireli çok oldu da. 5.sezonu tekrar izliyordum. Aklıma bişey takıldı. Lucifer bir melek değil mi? Düşmüş melek. Ve melek bıçakları melekleri öldürebiliyorsa. Lucifer'da neden kullanmadılar? Biyerde açıklaması yapıldı da ben mi kaçırdım. Biraz anlatır mısınız :D

Başmelekler arasında en küçüğü diye biliyorum. Ve bıçak gabriel'i öldürdüğüne göre aslında lucifer'i de öldürmesi lazım :D

asdas

Lucifer kullandırtsaydı kullanırlardı. Lucifer'a karşı melek bıçağı Kullanmaya çalışanların sonu Gabriel gibi oluyor :D

Beyler bayanlar dışarıda çok duyduğum için söylüyorum burada görünce yazayım dedim illaha ki dışardan duyduklarımdan birileri vardır buralarda :D Birisi sizlere meleklerin ismini soruyorsa Lucifer Micheal Gabriel Raphael falan demeyin dedirtmeyin Allah aşkına :D Ayrıca real hayatta şeytanın bir melek olmadığınıda öğrenmiş olun buradan bunuda söyleyeyim :D Bir muhabbete dadanıpta kıyamet koparken Lucifer falan inecek diyeni duydum çocuk takılı kalmış hayal aleminde aslkdjlaskjdxzc

senin inanışın öyle hristiyanların inanışı böyle dalga geçmek mantıksız.. ama cidden şeytana melek diyor dingiller ya :ddd

Şeytan zaten insanlık yaratılmadan önce melekti gençler :D

şeytan ateşten yaratılmıştır.. melekler nurdan :D kandırmışlar seni iyi araştır

Şeytan Allah'ın emrindeyken bile cin grubundandı ama sonra bildiğiniz hikaye ve kovuldu. Bir yerde şeytanın eski isminin Azazel olduğu yazdığını görmüştüm.

Zaten melekler Allah'a itaat etmek için yaratılmış iradesiz varlıklar. Şeytan kendi iradesi vardı ve karşı geldi.

Demek istediğimi adam açıklamış abi. Dinsiz misiniz :D

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık