"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç Mary Winchester

Mary Winchester'ı sevmeyen tek ben miyim ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bende sevmiyorum bazen ciddi anlamda sıkıyo mr ketch ile yatıyo ve ardından gelip bu yaptığımızdan bi sonuç bekleme diyo üstelik herşey çocuklarım için dediği sahnelerde baymaya başladı gelmiş bide yetmemiş gibi harflerin adamlarıyla işbirliği yapıyo o bile yetmedi zamana ihtiyacım var diyip çocuklarını bıraktı bu kaçıncı bırakışı sayamadım bile zaten ölümü yetmemiş gibi :d

12.sezona kadar seviyordum, Dean'la flashbackleri hoştu. 12.sezonda geri gelince geldiğine sevinmedi bile. "Ben orda mutluyumdum, ben avsız bir hayat istiyordum." laga lüga falan. Sonra avlanmya başladı giiti Dean'la Sam'e ihanet edip Mr. Ketch'i seçti. Sevmiyorum yani hatta nefret ediyorum yani, keşke 12.sezonda gelipte gözümüzden düşmeseydi.

Dengesiz bir kadın kesınlıkle. bır dedıgı dıgerını tutmuyor.

aynen

oo maryı sevmeyenler klubu kuruyoruz sanırım. benıde uye yapın :)

@phoebetribbiani bende öyle düşünüyorum 12. sezonda gelmeden önce flashback leri çok güzeldi duygusal anlar , dean ve sam in çocukluk anıları falan ama 12. sezonda gelince bi çok izleyicinin gözünden düştü dengesiz bi karakter

21. bölüme kadar ölesiye nefret ediyodum ama az önce 21'i izledim ve acımaya ve üzülmeye başladım. sonuçta yıllardır dünyada değil benliğini bulmaya çalışıyo ve bu arayış içindeyken allah'In ingilizleri kadının içine ediyo. mary olayları çok karışık üzülüyom valla

Mary gitsin Bobby gelsin nasıl olsa spn de istediğin zaman ölüyü diriltip, diriyi öldürtebiliyorsun :D :D

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık