"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Misha Collins hastanede yatıyor :/

yeni konu aç Misha Collins hastanede yatıyor :/

gençler misha collins trafik kazası geçirmis ve saldırıya ugramıs iste devamıı ;Arkadaşlar Misha trafik kazası geçirmiş.Üstüne dövülmüş.Melekler ölümsüzdür.Misha seni seviyoruz.Geçmiş olsun dileklerimiz seninle.Buyrun buda haberin içeriği;SON DAKİKA HABERİ - HALA GELİŞTİRİLMESİ ...Fullerton, CA (MediaFetcher 22 Ağustos 2015) - Aktör Misha Collins durumunun ciddi olduğu bildirildi ve doğu 30 dakika güney Fullerton CA fiziksel kavgaya dönüştü küçük bir trafik kazası, bir banliyösünde sonra Golden State Bölge Hastanesi'ne alınmıştır Los Angeles.Tanık raporları Misha Collins'in BMW kamyonetin çekme peyzaj ekipmanları vurdu olduğunu göstermektedir. Üç adam daha sonra tekme ve olay mahallinden kaçan önce aktör delme başladı kamyon çıkıldı ve araçtan onu ayıklanır."O onlara tek bir kelime söylemeden önce ona saldıran bu erkeklere karşı bir şansı yoktu", bir gözle sarsılmış seyirci yanıtladı.Misha Collins polis memurları ve EMT en girişte tepkisiz, ama Görgü tanıklarının ifadelerine göre, nefes ortaya çıktı.‪#‎GetWellSoonMisha‬ ‪#‎ILoveYouMisha‬

yalan haber inanmayın arkadaşa. şuan fotoğraf çekiminde sadece saldırıya uğramış kamyon falan çarpması yok. hadi yine iyisiniz dogru haberle bilgilendirdim sizi

elif seninde araştırmanı öneririm yanlış bilgi edinmişsin.

@lucifermorningstar Hayırrr bir fotograf paylasılmıs o fotgoraf bisiklet kazasında çekilmişi sadece o hatalı onun haricinde suanda hastanede yatıyor bak paylasılan fotograf sadece yanlıs onun haricinde hersey dogru bilgi eğer ki yanlıssa o kadar agladım la :/

Herhalde Bay Collinsin twitter hesabında paylaştığı son şeyi görmemiş olamazsınız değil mi ?

yaw adam fotoğraf çekimine katıldı dün , o foto 2013 fotosu ayrıca twitterde yazdı sadece bir sıyrık cocuklar , sizi seviyorum diye

işte Türk insanı araştırmadan etmeden kulaktan dolma bilgilerle milleti endiselendirmekten baska bisi degil bu yapmayın

saldırıya ugramıs sadece traviste bundan sonra beraber yürüyecegim senle gibisinden tweet atmış olay bu , mishanın 22 ağustos fotolarını acın görün bir seyi yok

Aynen yalan haber paylaşıp bide üstüne savunmayın ya. Sadece saldırıya uğradı ve bir kaç dikiş atılmış bu kadar yani. Kamyon çarpması filan yok ortada lütfen doğru düzgün araştırın ilk önce.

ok

Suan mishanın iyi olduguna mi sevineyim yoksa sizin beni bu sekilde yargılamanıza mı sinirleniyim anlamadım yanlıs sa yanlıs bu kadar yargılamaya gerek mı var .

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık