"tatiller neden sonsuza dek sürmüyor?" -the simpsons

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > nasıl bi dizi izlemeli miyim???

yeni konu aç nasıl bi dizi izlemeli miyim???

bi diziye başlamak istiyorum sizce bu nasıl bir dizi başlamalı mıyım lütfen yardım edinnn!!!

tabi supernatural başlığına yazdığın için şimdi herkes çok güzel başla hemen diyecek.ben beğenmedim çok saçma geldi ve önermiyorum.bence birkaç bölüm şans ver yine de.beğenirsen izlersin beğenmezsen bırakırsın izlemezsin.

11 sezon devam etti 12.sezon onayı aldı bilmem başla bence vardır bi hikmeti

11 senedir izliyoruz :) seversen çok seversin

Kardeşim bence izlemelisin yani diziye şans vermelisin bunu hakediyor ve pişman olmazsın

ilk bölümü izle seversen devam et ayrıca ilk bölümü seversen dizi gitgide güzelleşeceği için bırakamazsın

Durman hata, başlamalısın hemen. Süpernatural ilk sezonlarda sıradan gelebilir ama ilerledikçe bırakamazsın. Ki bir iki bölüm izleyerek yorum yapılabilecek bir dizi hiç değil. O nedenle konusuyla, diyaloglarıyla ortalıkta gezen çoğu diziden bin kat kalitelidir.

Dizideki asıl konuya nazaran iki kardeşin birbirine olan bağları,karakterleri,yaptıkları kahramanlıklar ya da çılgınlar diyeyim;her şey harika.Konu 11 sezondur sadece 6'da biraz baymıştı ama en kötü sezon bile diğer dizilerin en iyilerinden iyidir.Dizi bir kenara izledikçe ve öğrendikçe belki oyuncuları bile seversin ki sadece Jared&Jensen ikilisinden değil bütün takımdan bahsediyorum,bir bölümlük oyuncular bile bildiğim en samimi insanlar her şeyleriyle.3 senedir izliyorum,ilk başladığımda 1.sezonda bırakmıştım,salakmışım 2.senemde 6'ya kadar geldim ve bu sene 2 haftada 4 sezon bitirdim.KESİNLİKLE bu dizi en kral dizilerden biridir ve başlamaz isen ayıp eder,çok büyük şeyler kaybedersin.

hangi türde beğendiğine bağlı ama bu diziyi izle bence.

Kıyamet, araf, ruh emiciler, hayaletler, melekler, şeytanlar, zamanda yolculuk, vampirler aklına gelebilecek paranormal ne varsa dizide var.

11.sezon oldugu için korkmuş ondan sormuş :D haklı o kadar uzun sezon ki ben bile olsam korkardım ama izlemelisin zaman çok hızlı geçiyo şahane bi dizi hiç kendini bozmuyo

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık