"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > @Qanavaro Puştun'dan Süper Bug

yeni konu aç @Qanavaro Puştun'dan Süper Bug

Qanavaro 3 saat önce
Daktır matt sen malsın kardeşim ben yorumu beğenirken 0 gösteriyor normalde mobilde kendi yorumunu beğenirsen 1 olarak gözükür benmki bug ta 30 beğeni geliyor. Ben kendimi beğenmiş biri değilim bugta değilim sandım. Sen beyinsiz aptalsın niye yorumlara bu kadar kafanı takmışsın. Hangi yorumumda kendimi üstün çıkarmışım böyle bir amacım yok. 30 like gelme sebebi benm sayalım diğer 60 yada 80 beğenileri sitedeki üyeler yapıyor. Naruto senin fake hesabındır. Bu olayı büyütme Bug sorunu benm elimde değil Admin en kısa sürede düzeltir. Ve senin saçma sapan şikayetlerini dinlemem.

Bakın gençler benim kafama takıran şey bu gerizekalının neden kendi yorumunu beğendiği ? :D :D :D biri açıklasın lütfen

Ben size yalan söyleyebilirdim ben bug yada hile yapmıyorum üyeler beğeniyor diyebilirdim ama bugta olduğumu fark ettim söyledim. Yorumumu beğenme olayı senin kıskandığından kaynaklanıyor olabilir. Sitede ki her üye kendi yorumunu beğenebilir beğense de 1 beğeni olur sadece bir hakkın var benim internet yavaştır telefondan yorumumu beğenince fazladan 30 beğeni geliyor açıkça söylüyorum yalan söylemiyorum başta fark etmedim. 6 tane yorumum bugta kalmış 30 beğeni den sonra diğer 300 yada 200 beğeni benden gelmiyor sitede ki üyeler yapıyor. Herkesin yorumunu beğenme yada başkasını yorumunu beğenmesine 1 hakkı var. Puşt sensin daktır matt insan gibi konuş bende anlamadığım şey niye bu kadar taktın yorumlara cevaplar mısın

Her yerde yayıyorsun bu sorunu senin derdin ne sitenin bug sorunu yada donma sorunu yüzünden oluyor. Admin en kısa sürede yapar. Ben bu siteye 3-4 aydır. Üyeyim ne olduysa 3 hafta önce başladı bu donma sorunu site güzel. Ben kendimi beğenmiş egoist biri değilim. Popüler olma amacında değilim yeter artık insan ol daktır matt sorunu büyütme dediğim gibi bir daha telden yorum yapmam bug sorunu çözülene kadar

Ne ayaksınız lan :) Daktır matt a.q malı ne yapmaya çalışıosun. Mal gibi her yere yazmışsın sana giren bişi mi oldu. Qnavaro lan donma sorunu var da bug sorunu nedir.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık