"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Sam hakkında SPOİLER

yeni konu aç Sam hakkında SPOİLER

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Merhaba ben uzun zamandır bu dizi favorim biridir, Sam ın kanın iblis var güç kullanmayacağı yemin etti ama DEATH vb.. onu hiç çağırmadı ve arkası kalıyor Dean önde kalıyor mesela ?; Arkası birşeyler planlandığı birşey var gibi hissediyorum.

Kesin Samin yine karanlık bir olayı vardır, Dean onu saklıyordur Dean ile ilgili birşey yoktur adam öldü onun için, cehenneme gitti ,arafa gitti kıçını kurtarmak gibi bir durumu yok bence,ama en deli teorim Dean Tanrı tarafından Sami korumak için görevlendirilmiş olabilir.

Jared Padalecki diyorki gerçek yani Dean “Bu sır Sam’i yakından ilgilendiriyor, hatta Sam’in neden hâlâ hayatta olduğuyla ilgili’’ demiş.

İlginç Teori Bazı Yerlerine Katılıyorum Ama Düzgün Yazsaydın Keşke :)
Sam ın kanın iblis var güç kullanmayacağı yemin etti (Translate Pls )

Merhaba ben uzun zamandır bu dizi favorim biridir, Sam ın kanın iblis var güç kullanmayacağı yemin etti ama DEATH vb.. onu hiç çağırmadı ve arkası kalıyor Dean önde kalıyor mesela ?; Arkası birşeyler planlandığı birşey var gibi hissediyorum.

Pardon da ne hissediyorsun tam olarak, bişey anlamadım :))

Bu Türkçe'nin nasıl bir kullanımıdır Allah aşkına! Öyle bir yazmışsın ki, sorun kullandığın kelimede mi, ekte mi, yoksa kullanmadığın noktalama işaretinde mi anlayamadım.

Kurduğun cümlelerin mantıksızlığını ve kuralsızlığını geçersek, ilginç bir teori. Gerçek çıkarsa dizi çok farklı ve heyecanlı yerlere gider diye düşünüyorum.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık