"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Şeytanın çocugu

yeni konu aç Şeytanın çocugu

Hatırlarmsıınız bir bölüm vardı castiel oyuncak oluyordu o cocuk şeytanın cocugu hatta tüm melek ve şeytanlardan daha güçlü oldugunu söylenmişti ve kendısını ortadan yok ettii kaçtı melekler bile bulamadı

acaba o cocuga ne oldu

en son sezonve son bölümdede şeytanın cocugu oldu gene dunyada 2.ci şeytan cocugu var :)

Ahanda tam bu konuyu açmak için geldiydim buraya. Bence o çocuk baya büyümüş bir şekilde karşımıza çıkacakmış gibi hissediyorum ikisini kapıştırırlar :D

O çocuk sıradan bi şeytan ve bi insanın çocuğuydu. Dikkat ederseniz bu Lucifer yani bi Melek ve bi insanın çocuğu. Yani çok daha güçlü olabilir.

Lilith'i mi diyosunuz?

hayır Lilith deyil

hani catiel i oyuncak ypamıstı cocuk

kaçıncı zezon ve bölüm hatırlamıyorum

ama 5-6 sezon arası heralde

normal bir şeytan ın cocugu olmasına ragmen tüm melek ve şeytanlardan çok daha güçlü oldugu söylenmişti

Lucifer ın cocugu şeytan deyil ancak bir melegin cocugu

acaba dean n gelecege gittigi bölüm vardı ya hani Sam Lucifer e evet demişti ve başmelek ne yparsan yap sonu deyiştiremeeceksin diyordu

tanrı da sonu ben deyiştiremem demişti hani annesini diriltigi sırada

bence kıyamet senaryosu üzerinden gidecekler gibi geliyor kıyamet in bittigini sanmıyorum

konuyla alakasız olduğunu biliyorum ama ğ özrün mü var

O bölümde çocuk ne zaman isterse o zaman ortaya çıkacaktır demişlerdi diye hatırlıyorum. Ya bu sezon ya da ilerki sezonlarda karşımıza çıkartabilirler çok iyi olur.

İlk çocuğu hatırlamıyorum ama şu an gelen çocuk bi meleğin çocuğu üstelik insan - melek melezi eğer şeytanın çocuğu tüm melek ve şeytanlardan daha güçlüyse bi meleğin melezi olan çocuk ne kadar güçlü olabilir tahmin edin :d bence şu an yolda olan çocuk ilk çocuktan çok daha güçlü bi şekilde gelicektir.

Çocuk şeytan ve insan meleziydi, melek ve insan melezi farklı. Cass deneler sırasında bir tane ölddürmüştü sanırım, Nephilim.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık