"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Sezon Finali Muhteşemdi

yeni konu aç Sezon Finali Muhteşemdi

5.Sezondan sonra bozdu felan diyenlerin bile şok olduğu has ... çektiği muhteşem bir sezon finaliydi galiba final sahnesinde karanlık geliyor dedikleri kişi lucifer olabilir mi ? Sadece ufak bi tahmin

Castiel ve crowley bişey olacağını sanmıyorum onlar olmadan asla olmaz crowley bi yolunu bulacaktır eminim.

Dean ve sammy'nin kavgası çok iyiydi.

Rowana kaltağı ilk defa bi işe yaradı fakat bizimkileri cok zor şeyler bekliyor eminim.Farkettiniz mi rowena'nın oğlu oskar ölümsüz diyorlardı ama bi vuruş pat diye ölmeside aklıma takırdı veya saçmaladım.

Ölüm meleği(Azrail)Karizmatik dayımızı'da bu bölümde görmek harikaydı bee.Adam kendi silahıyla öldü Tanrı bu olaya çok sinirlenecek ve galiba diğer sezon Tanrı'yla ilgili bölümler göreceğiz.

Diğer Sezon bol bol katliamlı aksiyon herşeyin oldugu bir sezon olması dileğiyle.

Sezon Finaliyle ilgili düşünceleri ve yorumları alıyım :D

rowena ilk bölümlerde bir kıza yaptığı büyünün aynısını castiele yaptı kız öldüydü bakalım castiel nasıl kurtulacak kurtulamazsa melek bıçağıyla önce crowleyi öldürür sonra büyünün etkisinden kendide ölür karanlık ağaçları söke söke geliyordu deanle sam büyük ihtimal hastanelik olur impala hurdaya dönmezse bari

olum ya böyle sezon finalimi olur :( çok muhteşemdi şimdi kim bir sezon beklicek nolduğunu abooo acayippp :)

karanlık dedikleri şey lucifer değil. karanlık tanrı evreni yaratmadan önceki bir varlıktı hatırladığım kadarıyla ölüm öyle demişti yani bambaşka bişey şuana kadar duyduğumuz birşey değil. hani evrenden önce tanrı evreni yaratmadan ne vardı diye düşünür cevap bulamayız ya işte o konuya değiniyorlar yanlış anlamadıysam.

Son sahnede Tanrı(Chuck Shurley) çıkar karanlığa karşı koyar diye düşünen oldu mu?

konuyla alakası yok ama ece winchester , banu winchester vs.. gördümde ertuğrul winchester nedir ya

:D sjjfjfjdfj bende anlamadım orasını valla gece gece iyi güldüm ya :D muhittin winchester oldugunu düşünsene :D

Şu son sahnede herkes farketti mi lucifer reis geliyor bence gelecek sezon efsane bi sezon olacak.

Valla kafamda bir sürü şey var. Bunların cevaplarını umarım verirler. Azrail öldü şimdi insanların canını kimse alacak mı? Kafamda ki en belirgin soruda bu. Birde karanlık canavar mı yoksa tüm dünyanın karanlığa gömülmesi mi?

Benimde kafamda baya olay var. Öncelikle nekadar Castiel'in özü kırılmış olsa da çok ama çok güçsüz göstermişler bee. Bi 4.sezona tekrar gidin meleklerin nekadar güçlü olduğuna bakın, şimdi Cadı bile kontrol edebiliyor castiel'i. Ki sıradan bi melekde değil. Cennetteki melek ordusunun başına geçmiş bi melek. Ve bence Crowley melek bıçağıyla ölmediğini keşfedecek:D Yani bence öyle olur. Koskoca cehennemin kralının başka bi yolla öleceğini düşünüyorum bi bıçak etki etmez sanmam :D Ve abi Lucifer'i yenecek çok varlık var. Death , lucifer'a ailesiyle kavgalı küçük bi çocuk diyordu:D Ama death bile karanlıktan korkuyor. Ayrıca karanlığı nasıl yenecekler ulan ?? Tanrı ve başmeleklerin bile zor hapsettiği diyordu death. Buda bi anlamda bence 11.sezonda tanrıyı göreceğiz anlamına geliyor. Neyse benim aklımdakiler kalsın yazı çok uzun olacak yoksa :D

castiel ölmiyecek gelecekte gördüfgümüz gibi

ancak castıel birkaç bölüm yok olabilir bence sonra geri gelicek

bundan sonra crowley i çok beklemeyin çünkü lüsifer gelse crowly ölücek gelmese ya dean ya sam öldürücek hepsini geçtim castell kesin crowly i öldürmüştür

rovena karanlık tarafından yutulup karanlık cadı olucak kesin :D

bundan sonra tüm dünya avcı harflerin adamı ve hatta yaratıklar şeytanlar melekler bir olup karanlıga krşı savaşıcak

yaratıkların annesı EVE geri gelicek 4 melek gökten inicek (öldü sanıyorsunuz dimi :) )

şeytanların ve meleklrın agır sılahları dünyada muhteşem bir savaşa neden lucak ejderhaları merak edıyorum ben ençok :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık