"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Siz olsanız hangisi olurdunuz?

yeni konu aç Siz olsanız hangisi olurdunuz?

Ben bu zamana kadar hep Dean'i kendim yakın bulmuşumdur. Müzik zevkimiz, genel olarak prensiplerimiz, don't touch my car deyişi gibi şeyleri hep, "ben olsam aynısı olurdu" tarzında sözlerle karşılıyorum.

Acaba siz kendinize hangi kardeşi, kişilik bakımından daha yakın gördünüz?

Castiel.

ben kızım ama dean adamım ya çok seviyorum arabasına zaten aşığım bir de cass in şapşallığı çok tatlı bence :D

Kız olsam da Sam olmayı tercih ederdim.

Crowley ?

Sammy olmayı tercih ederdim

"helo boyz"

Winchester'lardan biri kdngksd

Her ne kadar Dean gibi biri olmak istesemde davranışlarım ve hareketlerim hep Sam gibi olurdu o yüzden Winchester olsun yeter farketmez :)

ben kızım herne kadar dean gibi olmak istesemde daha çok haraketlrim Castiel gerçi Castiel de çok dadlu

Sam in duygusal yapısı ve zaman zaman Deanimin kullandığı ya da kullandırttığı puppy dog bakışları bakımından Sam ' e yakın buluyoum kendimi :) olayladaki tutumu da ona keza. Dean ' e olan hayranlığım ve izlerken etkilenmemse ayrı. Bu arada bir insana öfke ya da hırçın avcı halleri bu kadar yakışır! O kişi Jensen namı değer DEAN WİNCHESTER :)))) ve soru süperdi, teşekkürler bir an dşündüm yazarken gerçekten ;)

Yukarı Çık