"-seni öptüm. +biliyorum. ben de oradaydım." -the vampire diaries

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Sizce böyle olabilir mi ?

yeni konu aç Sizce böyle olabilir mi ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Mesela şimdi diyelim ki Sam , Lucifer Michaeli kafesten çıkardı.Sonra Lucifer ve micheal darkness ı durdurmaya gittiler.Yanlarında tüm yaratık türlerinden oluşan bir orduyla (Çünkü geçen bölümde adlarını tam hatırlayamadığım yaratıklar ordu kurmuştu).Sonra dean darkness ı korumak için bir şeyler yapabilir mi crowley ile ? Çünkü benim şahsi düşüncem Amaranın,Dean ın kızı olduğu.Yani gerçek anlamda kızı değil.Kabilin mührü ile alakalı olarak.Dean karanlığı serbest bıraktı ama amaranın dean a olan hisleri serbest bırakmasından bile öte bir şeymiş gibi geliyor.Kim bilir belki de dean dan hoşlanıyordur.Ama benim tahminim aralarındaki olayın sadece serbest bırakmayla ilgisi yoktur bence.Sizin düşünceleriniz neler ? He birde şu sam öldürmeme kuralını ne zaman aldı ben o bölümde o sahneyi kaçırdım galiba hatırlamıyorum.

arkadaşlar 11.sezonun son bölümüne kadar izlemeyenler okumasın lütfen

Bence Amara, Dean kabilin mührünü aldığı için ona yakın hissediyor kendini. Amara Deanin kızı olamaz çok saçma :D ama ona aşık olabilir çünkü Deanden bahsediyorz burda kdjdkd Neyse bence olanlar mühür ile alakalı, birbirlerine yakın hissetmeleri falan.

Zaten ben doğal olarak kızı demedim dfghjk ki imkansız tabii ki.Dediğin gibi mühür ile alakalı bir şey var perşembe günü göreceğiz inşallah neler olup bittiğini.Harika bir dizi ya.Şu kafese falan gitmelerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Kafeste pek bir şey yok ya. Cidden yani bundan emin olabilirsin. Muhtemelen Mik ile Luci çıktığında Gabrielde ortaya çıkar. Sonra bunlar her iki tarafta da düzeni sağlarlar. Luci Crowley ile uğraşmaz çünkü daha büyük sorunu vardır ama iş bitince mutlaka uğraşır gibi geliyor.Tanrının ve Ölümün ortaya çıkmasını beklerler. Belki sadece Ölüm ortaya çıkar ama bir şeyden emin olun ki Ölüm mutlaka ortaya çıkacak.

Ölüm nasıl tekrar ortaya çıkacak?

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık