"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Sizce Sam Luci'yi kafesten çıkaracak mı ^^

yeni konu aç Sizce Sam Luci'yi kafesten çıkaracak mı ^^

Bana ne yapıp edip çıkarmaya çalışacak gibi geliyor. Lucifer'i çıkartıp karanlığı durdurabilirim gibi bir düşüncesi var sanırım.

6. BÖLÜMÜN SONUNDA YİNE ÖYLE (DEANIN ARKASINDAN İŞ CEVİRECEK GİBİ) Bİ İFADESİ VARDI ZATEN

bence çıkarabilir ama açtığın başlık çok yanlış insanlar dizi izliyor spoiler yemiştir başlığa baktıysa.Yani tam spoiler olmasa da insanın zevki kaçar en ufak bir şey gördüğünde.Bir daha daha dikkatli açınız başlığı lütfen.Ben izledim bitirdim ama daha 1. sezonda olanlar bile var.5 te olanlar 6 da olanlar gibi.

selin ppyi nerden buldun? ^^

Spoiler içerikli başlık açtığın için tebrik ediyorum. Bi prenses tacı da sana alalım, "Aferin bana yhaaaa~!" der, takarsın artık. ^^

Dizilerinizibitirmeden forumda gezmeyin gençler spoiler yeme şansınız çok yüksek :)

Dediği gibi diziyi bitirmeden forumlarda dolaşmayın.İster istemez gözünüze ilişip spoiler yiyorsunuz ama bunları paylaşan insanlar az daha özverili ve yardımsever olsa spoilerlı başlık açmaz

Dediğiniz lafa bak ya... Forumlarda dolaşmaya gerek kalmadan bölümleri izlediğimiz sayfada başlık gözüküyor zaten? Yoksa ne mutlu ki izlemediğim onlarca bölüm varken forumlara veya sözlüğe bakmamam gerektiğini akıl edebilenlerdenim ben de. Bu şekilde bi başlık açılmaz.

@Pawketful bende dediğini savunuyorum.Lafım size değil zaten böyle başlık açanlara lafım

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık