"bir lider nereye gittiğini bilmeden, önderlik edemez." -lost

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > spn1. sezondan itibaren en komik bölümleri hangisi

yeni konu aç spn1. sezondan itibaren en komik bölümleri hangisi

SpN 1. sezondan son sezona kadar en komik bölümlerini yazın desem :)

Kesinlikle Dean'ın korkuları bölümü ve kendi setlerine geldikleri bölüm :D

s3e13 "Ghostfacers"/s3e3 "Bad Day at Black Rock"lanetli tavşan ayağının oldugu bölüm /s5e3 "Free To Be You and Me" castiel in dean le ilk beraber avlandıkları bölümdü diye hatırlıyorum /s3e11 "Mystery Spot" sam in dean in ölüşünü görüp günün sürekli yeniden başladıgı bölüm.bunu yapan hileciydi /s2e15 "Tall Tales" hilecinin gözüktügü ilk bölüm./s4e6 "Yellow Fever" dean in herşeyden tırstıgı bölüm/s6e15 "The French Mistake" sam le dean in kendi setlerine geldigi bölüm/s5e8 "Changing Channels" istisnasız en komik bölüm samle dean televizyon dünyasında hapsoluyorlar .

Dean'in korkuları degil sam'in korkuları bölümü vardı hatırladıgım kadarı ile ve bölüm belli olmaksınız dean'nin hatun sahneleri cok iyi oluyor :D

Changing Channels, French Mistake, bir de adını hatırlamıyorum ama Dean'in ota boka korktuğu bölüm. Sonunda Eye of the Tiger falan da söylüyordu, iyiydi o.

kesinlikle 3x11

Dizi komedi türünde olan bi dizi her bölümünde karakterler 1 tane bile olsa espri yapıyo her bölümü izle altyazıları dikkatli oku esprileri anlarsan zaten gülersin :D

Ama tabiki bu düz mantık bana görede " En komik bölüm " diyebiliceğim bölümler oldu

gecenin saat 3 ünde Dean'in korktuğu sahnede attığım kahkahaya tüm aile fertlerini uyandırıp bir ton azar yedikten sonra dizinin o bölümünü bitiremedim ertesi gün izlemek zorunda kaldım :)

sam ve deanın birbirlerine şaka yaptıkları bölüm vnfjngdebf

deanın herşeyden korktuğu bölüm ve 5x8 xcvfhg

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık