"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Spoiler yazabilirsiniz.(bütün sezonları bitirenler)

yeni konu aç Spoiler yazabilirsiniz.(bütün sezonları bitirenler)

Ben 2.sezonu daha yeni bitirdim ama merak ettiğim bi konu var.Dean o kırmızı gözlü şeytanla anlaşma oluyorya,Nasıl kurtulacak ondan ?

Birde hangi sezonda o olayın bittiğini söylerseni sevinirim :)

dean cehenneme gidiyor onu ordan castiel diye bir melek kurtarıyor castiel dean'i 4. sezonun ilk bölümünde kurtarıyor

ben diziyi nerdeyse ilk çıktığı zamanlardan beri takip ettiğim için sezon olarak tek tek hatırlamıyorum TNT adlı kanalda yayınlanıyordu eskiden gece 12 de ordan takip ederdim ve tekrar o bölümleri izlemediğim için detaylı bilgi veremiycem ama bence en iyi bölümler mahşerin 4 atlısı olan bölümler

2. sezondaysan burdan bizden öğrendiğin taktirde hiçbir heyecanı kalmaz tabi bu benim düşüncem. Bence izlemeye devam e merak ediyorsan da sık dişini :D

Bilmiyorum ki ben spoiler okusamda benim için pek bir önemi olmuyor :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

VALLA BEN 2. SEZONDAYKEN TEK TEK 3 4 5 6 7 8 9. SEZONLARIN SEZON FİNALİNİ İZLEMİŞTİM ASKFAFAF BEN SPOİLER SEVEN BİR İNSANIM BAK 2. SEZONDA ŞEYTAN KAPISI AÇILIR VE DÜNYAYA ŞEYTENLAR DAĞILIR 3. SEZONDA AMAÇ BU ŞEYTANLARI TEK TEK TOPLAMAKTIR 3.SEZONUN SEZONUN FİNALİNDE DEAN ÖLÜR 4.SEZONDA CASTİEL ADLI MELEK DEANİ CEHENNEMDEN KURTARIR NEDENİ MÜHÜRLERDİR DEAN SAYESİNDE MÜHÜRLER KIRILIR VE EN SON MÜHÜR KIRILDIĞINDADA KIYAMET MELEĞİ LUCİFER 4.SEZONUN SEZON FİNALİNDE SERBEST KALIR.BENİM FAVORİ BÖLÜMÜM 5.SEZONDUR BURDADA AMAÇ KIYAMETİ DURDURMAKTIR 5.SEZONUN FİNALİNDE İSE SAM LUCİFERLA BERABER LUCİFERIN KAFESİNE DÜŞER DEAN ONU BİRDAHA GÖREMEYECEĞİNİ SANAR AMA SEZONUN SON 4 5 SANİYESİNDE FALAN SAM ORTAYA ÇIKAR BURDADA BİZ ŞOK OLURUZ FALAN 6.SEZONU BEN HİÇ SEVMİYORUM SAÇMA BİR SEZONDU BENCE YA BİRİ SAMİ O KAFESTEN ÇIKARMIŞTI YİNE CASTİELDİ GALİBA AMA TAM HATIRLAMIYOM AFSKDA İŞTE SAMİ ÇIKARAN KİŞİ RUHUNU KAFESTE BIRAKIR ÇÜNKÜ RUHU ZARAR GÖRMÜŞTÜR EĞER RUHU TEKRAR SAMİN BEDENİNE KONULURSA ÖLECEKTİR ÖLÜM DUVAR KOYAR AMA CASTİEL ADLI MELEK MELEKLERİ DURDURMAK AMACIYLA BİRAZDA GÖTÜ KALKIKTIR TABİ BU DUVARI BOZAR BOZARKİ SAMLA DEAN YOLLARINA ÇIKMASIN ( HER BİR RUH MELEKLER İÇİN ENERJİ KAYNAĞIDIR ARAFTAKİ BÜTÜN RUHLAR İSE ONLARA AKIL ALMAZ GÜÇ VERİR VE BU GÜÇ TANRI DÜZEYİNDEDİR) CASTİEL BÜTÜN RUHLARI ÇEKEREK TANRI OLUR. 7.SEZON SEVDİĞİM AMA SONLARA DOĞRU BİRAZ SIKILDIĞIM SEZONDUR BURADA CASTİELİN BEDENİ BUKADAR RUHA DAYANAMAZ ZARAR GÖRMEYE BAŞLAR VE TÜM RUHLARI ARAFA GÖNDERİR ( ALLAH İNSANLARI MELEKLERİ ŞEYTANLARI V.B YARATMADAN ÖNCE LEVİATHAN DENEN BİR CANLI TÜRÜNÜ YARATMIŞ AMA İLK DENEYİŞ HERZAMAN KÖTÜ SONUÇLANIR YANİ DİZİYE GÖRE TANRININ İSTEDİĞİ TÜRDE BİR TÜR OLMAMIŞ SAFASFAD İŞTE BU LEVİATHANLAR CASTİELİN BEDENİNE TUTUNUR VE BIRAKMAZ CASTİELDE ÖLMEK ÜZERE GİBİ BİRŞEYDİR İŞTE GÖLE GİRER GÖL SİTAHLAŞIR BE LEVİATHANLAR İNSANLARIN İÇME SUYUNA BULAŞIR VE HERKES İÇER BÖYLELİKLER İNSANLARIN BEDENİNDE GİRERLER SEZON FİNALİNDE İSE TANRININ YAZDIĞI BİR TABLET VARDIR ONLA TÜM LEVİATHANLARI ARAFA GÖNDERMEK ÜZERE KAPI AÇARLAR AMA DEANDE KAPIDAN GEÇMEK ZORUNDA KALIR BİRDE CASTİELDİ GALİBA SEZON BURDA BİTER YA 8.SEZONU İNAN HATIRLAMIYORUM EN DADNDİK SEZONLARDAN ŞEYTAN TABLETİ FALAN ARIYORLAR FALAN AMA METATRON DİYE BİR MELEK VARDI BU TANRININ YAZICISI MELEKLERİ SEVMİYOR GALİBA CENNETİ ( CASTİEL BİLMEDEN YARDIM EDER) KAPATIR VE TÜM MELEKLER DÜNYAYA DÜŞER EFSANE BİR SEZON FİNALİDİR BEN BAYILIYORUM BU SEZON FİNALİNE GELDİK 9A 9 SÜPER BİR SEZONDUR AMAÇ MELEKLERİ CENNETE SOKMAKTIR AMA GEÇMİŞTEN ABADDON ADLI CEHENEMMİN SAVAŞÇISI GELİR DEAN ONU ÖLDÜRMEK AMACIYLA KABİLİN MÜHRÜNÜ ALIR VE SEZON FİNALİNDE METATRON TARAFINDAN ÖLDÜRÜLÜR AMA MÜHRÜN BİR ÖZELLİĞİ VARDIR MÜHRE SAHİP OLAN ÖLMEZ CROWLY O ÖLMESİN DİYE DEANİ ŞEYTANA ÇEVİRİR. 10.SEZON BU YILKİ SEZON BENİ BAYA SIKTI AMA İDARE EDERDİ İŞTE AMAÇ DEANİ İNSAN YAPMAKTIR AMA BU MÜHÜR ÇOOOK ESKİDEN TANRI MELEKLERİN SAVAŞTIĞI KARANLIK ADI VERİLEN BİR CANLININ KAPISININ KİLİTİDİR BİZİM AKILLILARDA MÜHRÜ YOK EDER KAPI AÇILIR VE KARANLIK DÜNYAYA GELİR DIMDIMDIM DEVAMINI GÖRECEZ

BENİM YORUMUM: DİZİ SÜPER BİR DİZİ İLK SEZONA GÖRE FALAN EVRİM GEÇERSEDE ADAMLAR 1.SEZON HARİÇ HARİKA SEZON FİNALLERİ YAPIYORLAR İZLENİYOR YANİ DİZİ BEN O SEZON BU SEZON SIKICI DEDİMDE SEN ALDIRMA BELKİ SEN BEĞENİRSİN UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR UMARUM ÜŞENMEYİP OKURSUN AFKLASKJFAF OKADAR YAZDIM YAA OKU PLSS :D

ege kardeşim dean ölüyor sam ve deanın hikayesi başmelekler lucifer ve michaele benzediği için onların bedenleri oluyorlar o yüzden castiel diye bir melek deanı cehennemden kurtarıyor cass hakında konuşayım biraz hattta melekler melekler sadece emir için yaşarlar kötü niyetli meleklerde var ilerleyen zamanlarda göreceksin çok şeyler olacakta cass onlara nazaran daha iyi biri olacak

ege kardeşim dean ölüyor sam ve deanın hikayesi başmelekler lucifer ve michaele benzediği için onların bedenleri oluyorlar o yüzden castiel diye bir melek deanı cehennemden kurtarıyor cass hakında konuşayım biraz hattta melekler melekler sadece emir için yaşarlar kötü niyetli meleklerde var ilerleyen zamanlarda göreceksin çok şeyler olacakta cass onlara nazaran daha iyi biri olacak

arkadaşlar şu profil resmini nasıl değiştiriyoz ya bilen?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dean anlaşma gereği olüyor ve cehenneme gidiyor bir melek onu oradan çıkarıyor

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık