"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > şu 6-7.bölüme geldim bilmiyorum sanki sıkıldım gibi daha sonra ki bölümlerde heycanlı şeyler oluyomu ya ?

yeni konu aç şu 6-7.bölüme geldim bilmiyorum sanki sıkıldım gibi daha sonra ki bölümlerde heycanlı şeyler oluyomu ya ?

???

canım sıkıldıysan izleme :) bu dizi bi harika !! 3. sezondayım ve hiç sıkılmadım. bak ikimizin zevkleri farklı. Anlatabildim mi ? ;) Sevmediysen sana zorla izlettiren yok.

Hayır gerçekten devam et . Bilgin olsun neredeyse 1 sezon sıkılırsın çoğu kişide oluyor o.Daha sonra açılıyor mesela 10.sezon da bir ara beni sıktı ama sezon finali inanılmaz oldu

Arkadaşım, ilk sezon sıkılıyorsan 6.-7. sezonlarda ne yapacaksın?

Aleyna'ya katılıyorum sen ya disini sıkacaksın ya da izlemeyeceksin cunku bana göre ilk sezon en tabiri caizse en 'Sıkıcı Olmayan' sezondu. Her türlü güzel bir dizi ama sanırım senin tarzın değil ya da direk hepsini bitirmek falan istiyosun ilerlemek istiyosun o yuzdende sıkılmıs olabilirsin.

Sıkılman diziye tam odaklanamamktan olabilir. ben ilk sezonda hic sıkılmamıştım hatta günde en az 4-5 bölüm izliyodum. Şuan 8. sezondayım ara sıra bazı bölümler evet sıkıcı ama geneline bakarsak bence devam etmelisin izlemeye tahmin edemeyeceğin kadar heyecanlı bölümler var

Çok güzel bir dizi bende başta yabancılık çekiyodum ama sonra 1 ayda 10 sezonu bitirdim.

Mükemmel bir dizi sakın bırakayım deme

İzle ve gör.

Şuan 9.sezon 7. bölüme geçtim. Ve inan bana bu dizi bi bağımlılık. İzlemeye devam et. İlerde öyle karakterler girecekki diziye şeytanı bile seveceksin sjsjsjsj

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık