"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > SUPERNATURAL'IN KİTABI VAR !

yeni konu aç SUPERNATURAL'IN KİTABI VAR !

Arkadaşlar bende yeni öğrendim supernatural'ın kitabi varmış. Şok oldum ben çok kitap okuyan bir kişi olduğum için kitaplara bakarken supernatural'ın kitabini buldum diğer kitaplara görede çok uygun diğer kitaplar 25-30-35 arası oluyor genelde ama supernaturalın en yüksek fiyatı 20 arkadaşlar 5 kitabı var.Ben şahsen alıcam hatta para biriktirmeye başladım bile kapağında sam ve dean nin resmi var D&R kitapçılarda bulabilirsiniz yazarları farklı ama aynı seri ben sadece söylüyüm dedim . Ben diziyi biitirdim ve hergün yeni bölüm gelmişmi diyip tekrar bakıyorum . Yorumlarda herkes muhteşem demiş bn alıcam ama sizi bilemem EĞER KİTABI BULAMAZSANIZ YAZARLARINI ADINI SİZE BURDAN SÖLİYEBİLİRİM .

sölesene bi yazarın adlarını??

supernaturali bitirmene rağmen kitapları olduğunu nasıl bilmiyorsun yahu? Bir bölümde bile vardı yani

Bunu yeni öğrenmen garibime gitti ben 2 yıl önce supernaruralın kitaplarının olduğunu öğrenip okumuştum

yıllardır var kitaplar yeni nasıl öğrendiniz :D ayrıca neredeyse her kitapçıda bulabilrisiniz neredeyse

ben geçen sene başladım 3-4 ay arası bitirdim . kitaplarının olduğunu biliyodum ama çevrilmemiş türkçesi yok biliyodum tam olarak. kitabın adları (bir daha asla-ejder yürek -lanetli emanet - oğullar savaşı - cadı kanyonu )

ben bilmiyodum yani filmde gördümde gerçek değildir diye araştırmadım bile xffzre

günaydın tatlım

Dizide gördüğümüz kitaplar değil onun bahsettiği, farklı biraz daha. Ama en az dizi kadar eğlenceli bi seri diziye başlamadıysanız bile okuyun derim açıkçası.

cass_ ' in dediği gibi bende gerçek değildir diye araştırmamıştım. izlediğim bir iki dizininde kitapları varmış ona bakmışken hepsine baktım . the walkıng dead ' ın da varmış . kitapta ama kişiler ve olaylar çok değişik inş supernatural ' da inş öyle değildir. zaten dizideki kitaplar çok farklı o sadece bir konu olaydı .

daha yeni mi öğrendin izlediğin çoğu dizinin, filmin kitabı var

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık