"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Supernatural İzlerken Yenmesi Gereken Bim Kombinasyonları(İbretlik)

yeni konu aç Supernatural İzlerken Yenmesi Gereken Bim Kombinasyonları(İbretlik)

Dedim ki bunu izlerken amma bim ürünü tüketiyorum bari konu açıyım hem reklamı olsun hem forumdaki fakirler belli olsun :D

MZ Ege Çiğköfte dürüm+Teatone bergamot veya şeftali veya Dost ayran
Casey çikolata fındıklı+Teatone şeftali veya bergamot
Patito sade+Lecola veya Lecola Light(çok yemem fitnessçıyız sonuçta sizde çok yemeyin)
Patito Acılı+Teatone Şeftali
Gofgof+Sırma su

benim aklıma gelen kombinasyonlar bunlar sizin aklınıza gelen kombinasyonlar varsa sizde yazın :D

kaç kilosun birader

İçlerinden sırma ile le cola'yı tanırım diyerlerini cıkartamadım :)

Abur cubura karsıyız :=)

casey baton kek + peripella tüp çikolata(kekin üzerine sıkılır) + 1L yarım yağlı dost süt veya 1L lecola light

bimin mısır gevregi çilekli olandan kase kase yerim <3

Ne kadar lüzümsuz başlık varsa bu arkadaştan çıkıyor be. İşin garip yanı her forumdada görüyorum kendisini. Dizileri spoillemekten nam salmıştı en son. Arkadaş yemiyor içmiyor başlık açıyor sanırsam.

Sende az spoiler yememişsin Cünüp reisden heralde :D

Adım Cünupias göbek adım spoiler Klaus Reyis , fandom işsizim aklıma geldimi başlık açıyorum çünkü ben inciciyim inci onurdur gururdur, Ghost reyis kilom 68 69 vücuta gidiyordum 1 aya yakındır gitmiyorum ama merak etme kilolu falan değilim dikkat ediyorum kiloma evde mekik şınav falan devam neden dersen yazın spor salonu ızdırap gidilmiyor sen istesen bile vücut gitmiyor

cünüpias bende fitness la ugrasıyorum boyunkaç bilmiyorum ama 68 69 kilodan pek kas çıkmaz yedigin seylerlede vücudunda yag biriktirirsin 68 69 kilo oldugun için gözle görünür bişe olmasada o yaglar kolunda bacagında depolanır sonra kışın kas yapmak istersen vücudundan zor atarsın benden sana bi abi tavsiyesi

1 75-1 77 arası bir şey boyum orta denilebilecek tarzda.Dediğin gibi başka yerlere depolanıyor.Kollarda kas var göğüste falan ama elleyince çok az yumuşaklık hisediliyor yemeği azaltmaya çalışıyorum yavaş yavaş bu arada sağol birde eğer spor yapıyorsan bim ürünlerinden uzak durmak gerek bu da benden sana tavsiye çünkü çok iştah açıyorlar bir türlü kapatamıyorum şu lanet olası iştahı ... bu na bir çözümün varmıdır peki ghost reyis?İştah bitmiyoooor bilgisayarın tuşlarını yicem yakında açlıktan

Cünupias seni tok tutacak saglıklı olan besinleri ye .Mesala ceviz badem tavuk et balık elma yogurt yulaf ezmesi çorba

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık