"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Supernatural tartışma forumu

yeni konu aç Tanrı

Arkadaşlar 5x14 teyim tanri ne zaman isin icine giriyor cok merak ettim biraz spoiler göz cikarmaz bence herkese iyi seyirler:)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Sanırım Sezon Finalinde Çıkıyor bende 5x20 deyim henüz çıkmadı.Bu Sezon Çıkmassa Büyük İhtimal Öbür sezon çıkar diye tahmin ediyorum.

Alttaki Spoilerde Tanrının Kim Olduğu Yazıyor Benim Bildiğim Kadarıyla emin değilim ama mantıklı gibi.

Tanrı Aslında Chuck'muş onu tanrının bir elçisisin diyerek kandırmışlar aslında tanrı oymuş demişlerdi bana emin değilim.

Teşekkür ederim onu ben de okumuştum ama ne zaman çıkacağını belirtmemişlerdi artık bekleyip göreceğiz:)

5.sezonun sonunda chuck kitabı yazmayı bitiriyor ve yanındaki viskidende bir yudum aldıktan sonra ışınlanıyor :O

Chuck mı ? yokamına :D

11. sezon oldu tanrı hala çıkmadı meydana 5. sezondakiler o konuda fazla umutlanmayın en azından 11.sezon finaline kadar gelmez

bu sezon finalinde (11) kesin tanrı gelir. Daha ne kaldı levithan eve sarı göz apocalypse demonlar darkness cain yani tek kalan tanrı aq.

11.sezon final bölümünde gelicek ve bizi meraktan çatlatıcak bence ^_^ tanrının kız kardeşi :D amara'yı seven tek benim galiba kime sorsan nefret ediyorlar.

Ben daha 8.sezondayım ama 11.sezonla ilgili bir şeyler okudum. Tanrı'nın eli falan diye. Bence Tanrı bedenini parçaladı. Dean ile Sam de onları birleştiricek falan. Neyse diziyi çıkmaza sokmadan ben gidiyiim dksfşfsdjlksldşf (Bu saçma seneryomdan ötürü herkesten özür diliyorum)

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık