"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Tanrı'nın Kim Olduğunu Açıklıyorum.

yeni konu aç Tanrı'nın Kim Olduğunu Açıklıyorum.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Merhaba arkadaşlar. Supernatural başladığından tanrı hep dizide rol alıyordu zaten. Görmediğimiz bir bölüm olduğunu sanmıyorum. Fikrime göre, ki kesinlikle öyle, Tanrı, kuşkusuz dizinin her bölümünde yer alan ve hiçbir şekilde bulunamayan 1967 Impala'dır. :)
Nasıl? Şaşırdınız Değil mi? Senaristler nasıl da ters köşeyi yatırdı ama ben Tatar Crixus ben bu oyunu bozarım.

Bizi aydınlattığın için çok teşekkürler :)

aklına hayranım :)

İlginç ve dikkat cekıcı bi konu başlığı tebrıkler arkadasım hbsacknkans
Bu arada supernatural de cesur konulara yer vererek nırvanaya ulastı yani :))

nasıl da bozdum oyunu

Bence chuck yazar olan elçi dedikleri 5x22 de doğaüstübi olay yaptı.Elçiler ortadan öylece kaybolamazlar meleklerinde nasıl kayboldugunu bilmiyoruz melekde diyemeyiz şeytanlarda melekler gibi bi kerede kayboluyo .Yani yavaşltan kaybolmayı dizide bir tek CHUCK yaptı

Chuck tanrıdır, Supernatural wiki sinden God (Tanrı) olarak aratırsanız Chuck çıkacaktır

Wiki sayfasındaki bazı bilgiler değiştirilmiş belli ki, mesajı silmeyi veya değiştirmeyi bulamadığım için Supernatural Wiki üzerinden tekrar anlatacağım.

Öncelikle dikkat etmemiz gereken bölüm Tanrı'yı canlandıran kişinin isminin olduğu bölüm yani Actor bölümü, bu bölümde Chuck Shurley rolünü oynayan Rob Benedict'in ismi verilmiş hemen aşağısında bulunduğu yerin dünya üzerine olduğu yazıyor asıl bölüme geldik Episodes bölümünde görüldüğü bölümler yazması gerekirken Omnipresent yani Bütün bölümler yazıyor buradan yola çıkarak dizide bütün bölümlerde görülen bir kişi veya obje olduğunu iddia edebiliriz.

Benim hep teorim vardı en güçlü kötü melek lucifer bedeni sam iyisi micheal dean babalarına da tanrı gelir diye düşünüyorum chuck da geçiçi beden elçi bedeni.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık