"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Tanrıyı Görürmüyüz ?

yeni konu aç Tanrıyı Görürmüyüz ?

Töbe töbe bu nasıl soru diyebilirsiniz :D lucifer,michael,tanrının kız kardeşi derken görmediğimiz kimse kalmadı sanki artık sıra tanrıya geldi gibi geliyo

bence görmeyiz ama görmüş kadar oluruz :D ne yapacakları belli olmaz

bence gördük bile samin rüyasındakini kim zannediyorsunuz ?

umarım tanrı gelmez karanlığı tanrının kızkardeşi yapan senarist o nu ne kalıba sokar düşünmek istemiyorum :s

@tunchalit bence o samin görüsündeki lucifer olabilir kutuyu diyorsan tanrı oldugunu zannetmiyorum

senaristler tanrının kız kardeşini yapıyorsa tanrıyı her türlü ortaya çıkarır elinde şarabıyla yada sigarasıyla mı bilemem artık ateist gibi konuştum töbe töbe bu dizi günaha sokar :D o kutunun içinde ki sanki tanrı gibi geliyo ama lucifer ve michael olma olasılıgı daha yüksek

o kutu luciferin kafesi ayrıca bu sezon büyük ihtimalle görücez gibime geliyor tanrıyı

İkisinin de aynı kişi olarak ortaya çıkma şansına oy veriyorum ben :D Zira Lucifer ismi Işık/Aydınlık getiren anlamına geliyor. Belki alternatif olarak Tanrı'yı getirecek olan kişi olarak da rol oynayabilir.

tanrıyı görür müyüz bilmem ama jim carrey'nin filminde tanrıyı zenci birisi canlandırmıştı morgan freeman galiba umarım o olur yine :D

Bence Tanrı Dean ya, bence kesinlikle o... ya da onun bedeninde gelecek :D

Bence görsekde tamam iyi güzel hoşda yani adam Tanrı aq :D Yani bildigin Tanrı istedigini yapar kaybetme lüksü yok sonuçta bu arada bu dizi günaha sokar vallaha töbe töbe :D

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık