"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Türk Versiyonu Supernatural

yeni konu aç Türk Versiyonu Supernatural

Şaka değil star tv yapmış hatta tarih bile vermiş.Cıldıracam mis gibi diziyi batıracaklar.

Düşünsenize Supernatural çakması Doğaüstü dizisinde Dean yerine Davud, Sam yerinde Salih, Castiel yerine Cafer diye adlar geliyormuş Abow :D.

Hiç şaşırmam.

hadi ya kaynak göstersene birisi doğaüstü yazmış altına star tv amblemi koymuş ehuehe hemen çıktı dimi

çıkacak olsa bile -ki ben ihtimal bile vermiyorum- izleneceğini sanmıyorum ülkenin psikolojisi kaldırmaz

bende öyle gördüm bazıları shop diyor inşallah shoptur sjdjsdj zaten görür görmez ayrıntılı bakmadım direk atladım zaten kusura bakma :D

http://onedio.com/haber/supernatural-in-turk-versiyonunda-gerceklesecek-7-sey-431851

shop değil arkadaşlar ama bi şaka :D İNANMAYIN yani :D

ZEG

Gençler yalan aslfjafşaasfafjaslfaşfjaşslfa Şaka yapmış bir arkadaş :D Sakin olun yani. Zaten hiçbir Türk yapımcı bu kadar kapsamlı bir diziyi tekrarlayamaz. Sakin olun yani :D

Kerem Bürsin Dean, Kadir Doğulu Sam mi olacak mış mış sjdskdlsjdsajdsajdsjadj cok fena trollendik bee sjdsjd

Büşşş paylaştıgın şeyi okudum gülmekten geberdim sjdsjdsjfsdjfajfjj

yüreğime iniyordu abi ya xzcjhas

hiç sorma ya sjdsjdsjd en son shameless türk versiyonu olacak dediklerinde böyle mutsuzluktan ölecektim sjdsjdj

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık