"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > 5.sezon devamında sizce bu karakterler gelebilir mi?

yeni konu aç 5.sezon devamında sizce bu karakterler gelebilir mi?

Arkadaşlar yeni bolumu simdi bitirdim. Valla yeter artik nedir bu Scott'ın cektiği yahu. Sizce yeni bolumlerde isaac, derek, deucalion, peter, chris argent ve jackson'ın gelme olasılığı nedir? Yeter artık gelsinler de bitirsinler şu doktorların işini.

İçlerinden en az ikisi gelmezse daha da yürümez bu dizi

Gelir mi, gelmez mi bilinmez ama gelseler fena olmaz hani. Heleki Derek ve Peter olmadan dizinin tadı tuzu yok yahu!

derek gelse dağıtır ortalığı ya ...

Scott sürünün dağıldığını söylediğinde içimden Derek Isaac gelse ve Scott'a yardım etse diye düşündüm. Isaac gelebilirmiş gibi bir düşünce var içimde. Çünkü Daniel Isaac'ın ölmesini istemedi diziye geri dönebilme ihtimali olsun diye. Bize Derek sadece düzenli kadroda yok arada bir görenecek dediler. Ama 5A'da Derek hiç görülmedi. Benc Derek 5B de görülecek.

Jeff dün demiş ki Derek'i 5B de getirm konusunu daha düşünüyoruz, belli değil. zaten 6. sezon kesin gelecek.

Jackson gelmeyecek.Melissa Ponzio'nun da Isaac'in hiç dönmeyeceğine dair açıklaması var.Derek zaten yönetmen koltuğunda fakat 5B'de dönme olasılığı var.Chris Argent ve Peter'da sürekli twitter'a birlikte fotoğraf atıyor.Onların sonradan döneceği söyleniyor.

bence bu scott hani bişey yapamıyor ya sonunda korku doktorlarını derek mr argent isaac falan birlikte yenecekler yoksa scotta bişi yapamıyo diğerleride yapamıyo bide zaten çok saçma şimdi bi bok yapamıyorlar ilerde nasıl yapabilirler
muhakkak geri dönerler

Argent ve Peter 'ın ilk bölümlerde görünmeyeceği ama daha sonradan geleceği yazıyor bir kaç internet sitesinde

imdbden 5B ilk bölüm castine bakarsanız peter ve argent ilk bölümde gözüküyor yani dönecekler hatta kate argent bile gözüküyor ilk bölüm

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık