"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > 5x16 Lydia'nın Stiles için söylediği.

yeni konu aç 5x16 Lydia'nın Stiles için söylediği.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Stiles: Lydia bana bak. Başaracaksın.
Lydia: Ama sen başaramayacaksın

Diye bir cümle geçti arbada Lydia çığlık attıktan sonra. Burada ölecek ana karakterin Stiles olduğunu mu anlatmaya çalıştılar??

Böyle bir şey olursa dizinin raytingi düşer ve bir ara Jeff "Dylan iyi bir oyuncu ve onunla yolları ayırmaya alışmalıyız" gibi bir cümle kurmuştu. Onda herkes Stiles'ın gitceğini düşündü ve bununla kesinleşti. Umarım Stiles gitmez..

Anlaşılan GOT izlememişsin reyting açısından bidaha düşünmeni sağlar :D

Stiles ölürse dizi biter

Bence çığılığını kasetti. Yani ölmez ya. Ben diziyi bırakabilirim herhalde. Çok kişiyi kaybeder Jeff. Hem o adam öldürmeyi çok sevse de Dylan'ı gözden çıkaramaz gibime geliyor. Relax ya bu sezon ölmüyor 5b kadrosuna baktım

dylan ın başka diziye geçceği söyleniyor kendini geliştirmek için

6.sezon kadrosuna baktım derek scott stiles ve lydia vardı yani ne olucağı belli değil ama bu 4lü hala var

kulaklarından kan geldiği için dedi, çığlık ona zarar verdi anlamında. yani bence öyle.

Öldürülecek karakter bu kadar göze sokulmaz, ama ben beast in stiles olduğunu düşünyorum çift dna yı geç herif nogitsune barındırdı içinde daha çok chimera olan kim var amk :D

Bence öyle bişe olmaz çünkü stiles giderse filim sıkıcı olur hem lydia çığlığı ona zarar verdiği için dedi

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık