"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

Teen Wolf tartışma forumu

yeni konu aç 6.Sezon

Arkadaşlar tarihine 15 kasım diyorlar.Bir de sizce derek gelir mi çünkü fragmanda peter vardı ayrıca ısaac geri gelse çok iyi olmaz mı sizce de?

isaac sevmiyorum ben alisonla çıktıklarından berı ikisinden de soğudum özlediğim tek kişi alison ama 17 kasımda doğum günüm en güzel dıgum gunu hediyesi olur :D

bence derek ıssac gelsin onlarsız olmuyor

Ya Derek gelmez ama Isaac'e ne oldu baya merak ediyorum açıkçası. Öldü mü kaldı mı bilmiyorum. Tatlış çocuktu yani. Ve de 15 Kasım nedir abi ya? O kadar geç mi olur bir dizi. Sonuçta uğraşsan bir bölümü çevirmek en fazla taş çatlasa 3 saat alır ya. Bence artık 1. bölümü yayınlayın. Özledim baya<3

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

15 kasımda başlayacağı kesin arkadaşlar.Ayrıca Isaac ve Derek gelmeyecek Theo iyilerden olacak.Peter dönecek.Stiles unutulacak.Stilesi bir tek Lydia unutmayack.Hayalet sürücüler Stilesin peşinde olacak.Scott gerçek gücünü gösterecek.Scott dışında başka bir alfa daha olacak.Ayrıca 6. sezon 19 bölüm olacak.Bunların hepsi doğrudur arkadaşlar.Teen Wolfun resmi sitesinden öğrendim.Zaten Teen Wolfun fragmanında da bu yazdıklarımın çoğu gözüküyor.İyi Günler.

bence ölüleri diriltip derek ti falan t üm kadra yapsılar

tin volf bed seri

derek supergirl de supermani oynayacak gelmez belki 1-2 bölüm

derek super girlde supermanı oynayacak daha gelmez ama alison gelse süper olur ya scott'a daha cok yakıyor :((

derek supergırl de superman i oynuyo yani gelmez

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık